Zamknij

Doda ma romans z amerykańskim muzykiem? Emil Stępień komentuje sensacyjne doniesienia

20.11.2020 22:22

Doda spotyka się z Maxem Hodgesem? "Super Express" pokazał zdjęcia, na których amerykański muzyk ma pozować z Dorotą Rabczewską. Gwiazda nie chce komentować sprawy, za to głos zabrał jej mąż, Emil Stępień. 

Doda i Emil Stępień
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Doda spotyka się z amerykańskim muzykiem i surferem Maxem Hodgesem? Tak sugerują zdjęcia zamieszczone na profilu gwiazdora amerykańskiej telewizji. Hodges od pewnego czasu publikuje romantyczne fotki z blondynką łudząco podobną do Doroty Rabczewskiej. Po tym, jak zdjęcia udostępnił na stronie "Super Express", na profilu wokalistki zawrzało. Fani nie mają złudzeń, że kobieta przytulająca się do Hodgesa to Doda. 

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że model wyznał piosenkarce miłość w komentarzu, a także dodał zdjęcie z informacją o tym, że się zaręczył - podaje "Super Express". 

Po publikacji w polskich mediach Hodges usunął konto w mediach społecznościowych, a Dodę zasypały prośby o wyjaśnienia tej dziwnej sytuacji. Artystka jest bowiem oficjalnie żoną producenta Emila Stępnia, z którym wzięła ślub w 2018 roku. Małżonkowie razem produkują film "Dziewczyny z Dubaju". Do tej pory małżeństwo Rabczewskiej uchodziło za udane i nic nie zwiastowało jego końca, aż do ujawnienia sensacyjnych zdjęć z profilu Maxa Hodgesa. 

Doda wspomina przygotowania do ślubu. "Bezczelnie oszukiwałam sprzedawczynie w butiku"

Doda ma nowego partnera? Emil Stępień skomentował plotki 

Doda na razie zbywa pytania fanów milczeniem, co niestety tylko podgrzewa plotko o rzekomym romansie z amerykańskim gwiazdorem. "Fakt" postanowił zasięgnąć informacji u męża Rabczewskiej, Emila Stępnia. W przeciwieństwie do żony producent nie wymigał się od odpowiedzi. Nie był jednak zbyt wylewny i zapewnił jedynie, że jego małżeństwo z Dodą nadal trwa. 

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – powiedział Emil Stępień dziennikarzom "Faktu". 

loader