Zamknij

Doda komentuje pyskówkę Korwin-Piotrowskiej i Wojewódzkiego. Mocne słowa

Sylwia Wamej
18.03.2022 09:55

W najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego będzie gorąco. Wszystko przez wizytę Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która pojawiła się w studio. W sieci krąży fragment, na którym dziennikarka przerywa rozmowę, nie szczędząc ostrych słów gwiazdorowi TVN. Dorota Rabczewska postanowiła skomentować jej zachowanie.

Doda
fot. Instagram.com/ Doda

Nie jest tajemnicą, że Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki nie przepadają za sobą. Wielokrotnie szczędzili sobie uszczypliwości, również w mediach społecznościowych. Ostatnio w sieci krąży nagranie, z którego dowiadujemy się, że dziennikarka pojawiła się w programie Wojewódzkiego. Rozmowa najwyraźniej nie przebiegała w przyjaznej atmosferze, gdyż Korwin Piotrowska nazwała Kubę "ciulem i debilem". Stwierdziła też, że jego mentalności nie zmieni nawet ojcostwo. Po czym wyszła ze studia.

Zobacz też: Karolina Korwin-Piotrowska wyszła z programu Wojewódzkiego. "Nic się nie zmieniłeś". Padły mocne słowa [WIDEO]

 Doda komentuje pyskówkę Korwin-Piotrowskiej i Wojewódzkiego. Mocne słowa

Mnóstwo fanów podejrzewa jednak, że jest to ustawka i chwyt marketingowy, mający ponieść oglądalność. Gorący fragment programu chętnie udostępnia też Karolina Korwin-Piotrowska. Z pewnością wtorkowy odcinek będzie niezwykle gorący. Do zachowania Korwin-Piotrowskiej postanowiła odnieść się Doda. Podczas Q &A na Instagramie jeden z fanów zapytał ją, co myśli o tej sytuacji.

"Ona już dawno powinna wyjść z siebie, stanąć obok, spojrzeć na siebie i wyciągnąć wreszcie odpowiednie wnioski" - podkreśliła Rabczewska.

Warto dodać, że Dorota Rabczewska i Karolina Korwin- Korwin-Piotrowska nie darzą się szczególną sympatią. Gdy dziennikarka napisała książkę o mobbingu w szkołach aktorskich, Doda udostępniła grafikę, z której można było wyczytać, że według niej dziennikarka nie jest odpowiednią osobą, aby pisać o mobbingu. Doda podkreśliła, że to właśnie Korwin- Piotrowska jest odpowiedzialna za zjawisko hejtu w Polsce.

Dziennikarka odpowiedziała piosenkarce pisząc:

"Naprawdę jestem zaszczycona. Radzę Doda kupić książkę, jest tam sporo o toksycznych artystach, osobowościach artystycznych i stosowaniu przemocy. Także fizycznej. Ważna rzecz".

loader