Zamknij

Doda komentuje kryzys z Emilem Stępniem. Dlaczego przestała się z nim pokazywać?

Judyta Wanicka
23.10.2019 12:50

Doda i Emil Stępień przechodzą pierwszy małżeński kryzys? Fani zauważyli, że będąca rok po ślubie para przestała pokazywać się razem na zdjęciach, a Doda nie zabiera już męża na salony. Dorota Rabczewska w końcu odpowiedziała zaniepokojonym fanom. Czy związek Dody i Emila Stępnia faktycznie ma się nie najlepiej?

Doda i Emil Stępień
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Doda i Emil Stępień wzięli ślub wiosną 2018 roku. Zaledwie półtora roku od tamtego wydarzenia w mediach społecznościowych huczy, że związek piosenkarki i producenta przeżywa kryzys. Fani zauważyli, że od pewnego czasu Rabczewska nie zamieszcza wspólnych zdjęć z mężem. Nie wspomina o nim już w postach ani relacjach z podróży. Emil Stępień nie towarzyszy jej również podczas wielkich wyjść. Czy to oznacza, że relacje Dody i Emila ostatnio się ochłodziły? Gwiazda postanowiła uciąć spekulacje w jednym z wywiadów.

Doda i Emil Stępień przechodzą kryzys?

W rozmowie z magazynem „Party” Doda zapewnia, że jej związek ma się dobrze. Gwiazda miała dość plotek na temat swojego życia prywatnego, dlatego zdecydowała się „ukryć” męża i bliskich na Instagramie.

A u mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagram niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno się rozstały z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają – powiedziała. 

Jednocześnie zaapelowała, by nie wierzyć ślepo w to, co jest publikowane na Instagramie. Jak twierdzi, prawda mediów społecznościowych rzadko ma coś wspólnego z prawdziwym życiem.

Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną – wyjaśniła Doda w „Party”. 

Doda i Emil Stępień wzięli aż trzy śluby

W 2017 Doda zaręczyła się z producentem filmowym Emilem Stępniem. 14 kwietnia 2018 wzięli ślub w hiszpańskiej Marbelli. Uroczystość odbyła się z prawdziwą pompą, lecz wszystko do końca udało się zachować w ścisłej tajemnicy przed mediami. Dopiero później wyszło na jaw, że Doda i Emil Stępień zorganizowali w rzeczywistości trzy ceremonie. Najpierw Rabczewska i Stępień wzięli ślub cywilny w Ciechanowie. Piosenkarka w specjalnym wpisie podziękowała urzędnikom z jej rodzinnego miasta za to, że nie zdradzili niczego mediom. W Marbelli miały miejsce dwa ślubu kościelne. Poprowadzili je księża z zakonu z Sandomierza, a młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina, przyjaciele oraz członkowie ekipy, którzy od lat współpracują z Dodą. Dorota Rabczewska-Stępień pochwaliła się wszystkimi uroczystościami na Instagramie.

RadioZET.pl/jw