Obserwuj w Google News

Doda komentuje aferę Fabijańskiego i Rafalali. Żal jej dziecka: „Robicie mu rozpie*dol”

2 min. czytania
14.07.2022 13:16
Zareaguj Reakcja

Doda skomentowała medialną aferę z udziałem Sebastiana Fabijańskiego, Rafalali i Maffashion – Julii Kuczyńskiej. Jak przyznaje piosenkarka, najbardziej w tym wszystkim jest jej szkoda dziecka.

Doda Sebastian Fabijański
fot. screen Instagram dodaqueen, Pudelek.pl

Doda stanęła po stronie dziecka, kiedy została poproszona o komentarz w sprawie głośnej afery. Codziennie na jaw wychodzą nowe informacje. Sebastian Fabijański po kilku dniach od głośnego wywiadu wydał oświadczenie na temat rozpadu związku z Maffashion. Przyznał w nim, że ukochana go zdradzała. Wcześniej sam również przyznał się do zdrady.

Zobacz także:  Sebastian Fabijański potwierdził romans Maffashion? Aktor wydał oficjalne oświadczenie. "W rozsypce"

Doda komentuje aferę z udziałem Fabijańskiego. Pochwala Maffashion

Przypomnijmy, że całe zamieszanie zaczęło się od spotkania Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą. Aktor tłumaczył się potem, że to element pewnego projektu. Następnie okazało się, że istnieją pewne niewygodne materiały, które mogłyby położyć cień na karierze i wizerunku Sebastiana Fabijańskiego.

Wiele osób oskarżało aktora o zdradę z Rafalalą. W końcu doszło do głośnego wywiadu dla „Pudelka”, w którym przyznał, że trafił do jej mieszkania pod wpływem narkotyków. Nie może jednak jednoznacznie stwierdzić, czy był szantażowany. Sprawą zajmują się prawnicy.

Z kolei Rafalala przyznała, że aktor spotkał się z nią ponownie, widział materiały i jej zdaniem nie ma na nich nic poważnego. Uderzyła też w Maffashion, mówiąc, że od samego początku nie była w porządku. Następnie Sebastian Fabijański przyznał się do zdrady, a kilka dni później ujawnił, że ukochana również go zdradzała.

Redakcja poleca

- Jestem po stronie tego dziecka. Robicie mu traumę, robicie mu roz**erdol. Wszyscy, którzy są pazerni tylko na te klikania, na te kontrowersje, zapominają o tym, że to dziecko pójdzie do szkoły, pójdzie do liceum, nic w internecie nie ginie – powiedziała Doda.

Wokalistka popiera zachowanie Maffashion, która do tej pory nagrała jedynie oświadczenie o rozstaniu się z Sebastianem Fabijańskim. Nie podała wówczas powodów rozpadu związku. Potem w jednym z komentarzy napisała stanowcze „nie” w odpowiedzi na pytanie, czy jest jeszcze szansa na odbudowanie relacji.

- Po prostu to jest koszmar, przez który będzie miało złamaną psychikę. Dobrze, że Maff się nie odzywa, bo ona, jako matka robi to dla niego. Uważam, że dzieci nie powinny płacić za winy rodziców. Czasami po prostu lepiej „shut the f*ck up” – skwitowała Doda.

RadioZET.pl/Plejada.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS