Obserwuj w Google News

Dawid Woliński krytycznie o karierze Klaudii El Dursi. "To nie ma nic wspólnego z modelingiem"

2 min. czytania
30.11.2021 21:35
Zareaguj Reakcja

Dawid Woliński ostro podsumował dokonania Klaudii El Dursi, która wzięła udział w 8. edycji "Top Model". Juror uważa, że 32-latka fuksem dostała się do programu i zaszła prawie do finału. Lekceważąco wypowiedział się też o jej dokonaniach w modelingu. 

Dawid Woliński i Klaudia El Dursi
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Klaudia El Dursi pojawiła się na castingu do 8. edycji "Top Model" jak 29-letnia krawcowa z Bydgoszczy. Uwagę zwracała jej egzotyczna uroda, będąca efektem libijskich korzeni od strony ojca. Aspirująca modelka początkowo wstydziła się rozebrać przed jury, tłumacząc, że jest po dwóch porodach, ale gdy zaprezentowała się w bikini, jurorzy zdębieli na widok jej idealnego ciała. Ostatecznie jurorów przekonały niezwykłe jak na niedoświadczoną osobę umiejętności pozowania przed obiektywem. W efekcie Klaudia El Dursi jako pierwsza w historii programu otrzymała Złoty Bilet zapewniający jej miejsce w domu modeli.  

Serwisy plotkarskie szybko prześwietliły życiorys "skromnej krawcowej". Okazało się, że El Dursi nie jest nowicjuszką w modelingu, ponieważ na koncie ma m.in. sesję do magazynu "Playboy". Ponadto przypomniano jej powiązania ze światem show-biznesu, ujawniając zdjęcia z czasów, gdy brylowała na imprezach z celebrytami i była modelką prezentującą bieliznę. Doświadczenie w pozowaniu bez wątpienia pomogło jej zajść daleko w programie "Top Model". Uczestniczka wprawdzie nie wygrała, lecz jako jedna z niewielu uczestników nie przepadła zaraz po zakończeniu show. Niedługo po programie Klaudia El Dursi została prowadzącą polskiej edycji reality show "Hotel Paradise".

Redakcja poleca

Dawid Woliński surowo ocenił karierę Klaudii El Dursi 

Klaudia El Dursi wyznała w wywiadzie, że najbardziej krytycznym wobec niej jurorem w "Top Model" był Dawid Woliński. Prowadząca "Hotel Paradise" nie ma jednak do niego żalu. 

Miał do tego święte prawo, o gustach się nie dyskutuje, ktoś inny był jego faworytem. Tak to już jest, że nie możemy podobać się każdemu - powiedziała. 

Woliński faktycznie od samego początku nie dostrzegał w atrakcyjnej uczestniczce potencjału na modelkę high fashion. Zapytany przez JastrząbPost, jak ocenia jej karierę, kąśliwie zapytał: Jaką?! i dość surowo podsumował dokonania byłej uczestniczki "Top Model", która jego zdaniem sukces zawdzięcza głównie szczęściu. 

Ja ją oceniałem jako modelkę i miałem stuprocentową rację. I nie tylko ja myślę, że Klaudia pomyliła programy, ale ma ogromne szczęście i jej się udało. To nie ma nic wspólnego z modelingiem, po prostu z naturalnym szczęściem Klaudii i tyle - podsumował Woliński w rozmowie z JastrząbPost. 

Zgadzacie się z jurorem "Top Model"? 

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe