Zamknij

Dawid Ozdoba zmarł już wiele dni temu? Nowe ustalenia

Anna Skalik
05.10.2022 16:27

Nowe ustalenia w sprawie śmierci Dawida Ozdoby. Okazuje się, że mężczyzna mógł umrzeć już wiele dni temu.

Dawid Ozdoba
fot. Instagram/@dawidozdobateam/screen

Informacja o tym, że Dawid Ozdoba nie żyje, pojawiły się w mediach 4 października. Słynny tancerz erotyczny, zawodnik MMA, a w przeszłości też partner Edyty Herbuś cierpiał na depresję. Jak ujawnił wcześniej „Super Express”, ciało Ozdoby miało zostać znalezione w Parku Picassa na warszawskiej Białołęce. Teraz w mediach pojawiły się nowe, zaskakujące wieści.

Zobacz także: Kremlowskie pranie mózgu: rosyjska gwiazda nie rozumie, dlaczego nie wpuszczono jej do lokalu w Gruzji

Dawid Ozdoba zmarł już kilka tygodni temu? Nowe ustalenia

Jak się okazuje, od śmierci mogło minąć nawet kilkanaście dni, bo dojść mogło do niej nawet około połowy września. Do takich wniosków może prowadzić m.in. analiza treści, które publikowała matka Dawida Ozdoby, Ewa Ozdoba, już 23 września. W jej wiadomościach pojawiły się pełne smutku wpisy z pożegnaniami wspomnieniami. Żegnaj skarbie. Moje serce pękło – napisała.

Sam Ozdoba był aktywny w mediach społecznościowych jeszcze do 17 września. Niestety, żadne inne informacje o śmierci celebryty nie są znane. Z nieoficjalnych ustaleń Plejady wynikać ma, że było to samobójstwo, a tragiczne okoliczności śmierci w dwóch źródłach potwierdzić miał Super Express.

Wiadomo, że w sprawie śmierci Dawida Ozdoby toczy się śledztwo. Więcej szczegółów zapewne pojawi się wkrótce.