Zamknij

Dawid Ozdoba nie żyje. Trener personalny i były partner Edyty Herbuś miał 45 lat

04.10.2022 09:00

Dawid Ozdoba nie żyje. Trener personalny, zawodnik MMA i były partner Edyty Herbuś zmarł w wieku 45 lat. Otwarcie mówił o swojej walce z depresją.

Dawid Ozdoba
fot. screen: Facebook: dawidozdoba

Dawid Ozdoba nie żyje. Miał 45 lat

Dawid Ozdoba nie żyje. W wieku 45 lat zmarł popularny trener personalny, zawodnik MMA, przed laty związany z aktorką Edytą Herbuś. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych, opublikowała ją mama zmarłego, Ewa Ozdoba. Ozdoba otwarcie opowiadał o tym, że zmaga się z depresją.

- Depresja to zabójcza choroba... Ja ją przeżyłem, ale jeszcze nie wiem, czy do końca - opowiadał na swoim kanale w serwisie YouTube.

Dawid Ozdoba nie żyje. Były partner Edyty Herbuś zmarł w wieku 45 lat

Dawid Ozdoba zwyciężył w reality-show "Amazonki", był także tancerzem erotycznym. Mama zmarłego zaapelowała do internautów o niekomentowanie informacji o śmierci jej syna.

- Bardzo proszę o niekomentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego taka jest moja prośba - czytamy.

Dawida na Facebooku pożegnała także przyjaciółka.

- A teraz Dawidzie lecisz wysoko, tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia i już nic się nie zmienia. Jest cisza i spokój. R.I.P. Dawid Ozdoba. To zdjęcie zrobiłam dla Dawida kilka lat temu, na jego prośbę miały być skrzydła - tak też zrobiłam. On zawsze latał wysoko, nigdy nie stąpał po ziemi - napisała.

Wszystkim bliskim Ozdoby składamy kondolencje.