Zamknij

Dawid Ozdoba nie żyje. Tabloid ujawnił nowe fakty w sprawie

04.10.2022 20:42

Tabloid opublikował nowe fakty na temat śmierci Dawida Ozdoby. Mężczyzna od lat cierpiał na depresję.

Dawid Ozdoba
fot. Instagram/dawidozdobateam/screen

Kilkanaście godzin temu do mediów trafiły wiadomości o tym, że Dawid Ozdoba nie żyje. Popularny trener personalny, zawodnik MMA, a także założyciel polskiej grupy tanecznej Bad Boys Polish Chippendales, przed laty związany był z aktorką Edytą Herbuś. Znany był także z udziału w reality-show „Amazonki”. Od dawna zmagał się z depresją, o czym mówił otwarcie.

Informacja o śmierci Dawida Ozdoby pojawiła się w mediach społecznościowych – opublikowała ją mama zmarłego, Ewa Ozdoba.

Zobacz także: Anna Wendzikowska znów atakuje TVN

Dawid Ozdoba nie żyje. Tabloid ujawnił nowe fakty w sprawie

W rozmowie z Plejadą śmierć byłego partnera skomentowała Edyta Herbuś. Żegnając zmarłego wyjawiła, że na krótko przed śmiercią napisał do niej, prosząc ją o wybaczenie.

Teraz Super Express dotarł do nowych faktów na temat śmierci Dawida Ozdoby. Jak przekonuje tabloid, w sprawie toczy się śledztwo. Gazeta poinformowała także o tym, jakoby ciało zmarłego zostało znalezione w jednym z warszawskich parków.

Jak udało się potwierdzić „Super Expressowi” w dwóch niezależnych od siebie źródłach, ciało Dawida Ozdoby zostało odnalezione w jednym z warszawskich parków – Parku Picassa na Białołęce. Okoliczności śmierci są wyjaśniane przed odpowiednie służby – czytamy w serwisie.