Obserwuj w Google News

Dawid Narożny świętuje sukces w sprawie bójki Pięknych i Młodych w Zakopanem. "Pewna pani skazana"

2 min. czytania
30.04.2021 11:49
Zareaguj Reakcja

Partnerka Dawida Narożnego wygrała pierwszą rozprawę ws. bójki Pięknych i Młodych po Sylwestrze w Zakopanem. Sąd przyznał rację Joannie. Narożny triumfalnie ogłosił sukces ukochanej na Instagramie. 

Dawid Narożny
fot. Pawel Murzyn/East News

Dawid Narożny to były mąż Magdaleny Narożnej i współzałożyciel zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Muzyk musiał pożegnać się z grupą po głośnej awanturze po Sylwestrze w Zakopanem, do której doszło w 2019 roku. W zajściu brali udział także obecna partnerka Dawida Narożnego oraz nowy partner Narożnej. W wyniku rękoczynów ukochana Dawida trafiła na SOR. Jak potem powiedziała w rozmowie z "Faktem", została zaatakowana przez Krzysztofa Byniaka, z którym związana jest Magdalena Narożna. Sprawa znalazła się w sądzie. Były gwiazdor Pięknych i Młodych właśnie poinformował o wyniku pierwszej rozprawy. 

Od czasu bójki w Zakopanem relacje Narożnych pozostają napięte, a momentami nawet wrogie. Niedawno Dawid Narożny, któremu nowa partnerka urodziła syna, udostępnił prywatne wideo Magdaleny Narożnej i sugerował, że podczas zabawy z córką wokalistka była nietrzeźwa. Z kolei po materiale TVN muzyk próbował zdyskredytować byłą żonę, ujawniając niewygodne szczegóły z jej życia, takie jak niespłacony dom, kłopoty z komornikiem, utrudnianie rozwodu kościelnego oraz brak talentu maskowany programami do obróbki głosu.

Redakcja poleca

Dawid Narożny ogłasza wygraną Joanny ws. bójki w Zakopanem

Niestety Narożni nie chcą podjąć dialogu, chociażby dla dobra 9-letniej córki Gabrieli, i toczą otwartą wojnę w mediach. Nie odpuszczają sobie także w sądzie w sprawie pamiętnego zajścia w Zakopanem. Dawid Narożny poinformował, że pierwsza rozprawa zakończyła się sukcesem jego nowej partnerki Joanny. 

Wspaniały Dzień. Pierwsza sprawa Asi w sądzie wygrana i pewna pani skazana. Tak to jest jeśli człowiek myśli, że jest bezkarny i może atakować bez konsekwencji drugą osobę. A Wam jak mija dzień? - ogłosił uradowany Narożny pod zdjęciem z żoną i synkiem.

Joanna wyjaśniła, że sprawa dotyczyła użycia gazu pieprzowego. 

Pewna Pani pozwała mnie o użycie gazu w Zakopanem, jednak zapomniała, że w hotelu jest kamera i widać dokładnie, jak to ja zostaję przez nią zaatakowana, uderzona i wówczas broniąc się, użyłam tego gazu. Więc sama sobie zaszkodziła - napisala aktualna miłość Narożnego. 

Małżonkowie nie zdradzili, kim jest "pewna pani", ale internauci od razu domyślili się, o kogo chodzi. W komentarzach zaroiło się od krytyki. Narożny oberwał za wywlekanie prywatnych spraw na forum i mszczenie się na skądinąd matce swojej córki. 

Weź chłopie takie sprawy zatrzymaj dla siebie, a nie na każdym kroku próbujesz ośmieszać matkę własnego dziecka. Troszkę klasy. Nie masz jak się wybić, to już próbujesz wszystkiego, byle by szum zrobić wokół siebie.

Naprawdę żenujące Panie Dawidzie. Zachowaj sprawy osobiste dla siebie, naprawdę. 

Myślę, że chwaląc się tym na forum duuużo Pan traci, a "pewna pani" zyskuję. To wasze prywatne sprawy! - grzmią internauci.

Narożny nie ustosunkował się do powyższych zarzutów. 

Dawid Narożny nagrał z córką cover "Ona jest taka cudowna". Fani: "Gabi śpiewa lepiej niż mama"