Obserwuj w Google News

Dawid Beckham skrytykowany za zdjęcie z 9-letnią córeczką. "Dlaczego on całuje ją w usta?"

2 min. czytania
22.10.2020 14:33

David i Victoria Beckhamowie tworzą zgrane i kochające się małżeństwo. Para doczekała się czwórki dzieci. David często podkreśla w wywiadach, że rodzina zawsze jest dla niego na pierwszym miejscu. Niestety, ostatnie zdjęcie sportowca z 9-letnią córką Harper wywołało wśród fanów burzę.

David Beckham
fot. Face to face/ Reporter/ East News

David Beckham zawsze podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Sportowiec i jego żona, Victoria Beckham doczekali się czwórki dzieci: trzech synów i córeczki Harper, która jest ich oczkiem w głowie. 

Victoria Beckham udostępniła niedawno dwa wspólne zdjęcia Davida i Harper. Na jednym z nich, David całuje dziewczynkę w usta, co wyraźnie zniesmaczyło fanów. "Proszę, przestań całować dzieci w usta", dlaczego on całuje ją w usta", "nigdy nie rozumiałam rodziców całujących dzieci w usta", "David, taki rodzaj pocałunku z twoją córką jest dość dziwny"  - pisali fani.

Zobacz też:   David i Victoria Beckham przeszli koronawirusa. "To było kilka trudnych tygodni" 

David Beckham skrytykowany za zdjęcie z córeczką Harper. "David, nie całuj córki w usta" [FOTO]

Oczywiście w tej całej sytuacji znaleźli się też obrońcy, którzy stwierdzili, że całus w usta od rodziców nie jest niczym dziwnym, ani też złym. Zresztą kilka lat temu David Beckham musiał tłumaczyć się, kiedy to został skrytykowany za okazywanie miłości córeczce. 

"Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 lat i to byłoby już nieco dziwne" - mówił piłkarz. Rzeczywiście fani mają podstawy do czepiania się?

RadioZEt.pl