Zamknij

David Harbour z serialu "Stranger Things" i Lily Allen wzięli ślub w Las Vegas [FOTO]

10.09.2020 16:50

David Harbour i Lily Allen wzięli ślub w Las Vegas. Aktor znany z serialu "Stranger Things" opublikował zdjęcia z wyjątkowego świętowania z ukochaną.

David Harbour
fot. Christopher Polk/People/REX

David Harbour to aktor dobrze znany użytkownikom Netfliksa. Gwiazdor zyskał popularność wcielając się w rolę szeryfa Hoppera w przebojowym serialu "Stranger Things". Fani produkcji z uwagą śledzą jego życie na Instagramie. Okazuje się, że mężczyzna właśnie wziął ślub ze swoją ukochaną, wokalistką Lily Allen. Para powiedziała sobie "tak" podczas kameralnej ceremonii w Las Vegas. David Harbour opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjątkowej uroczystości.

Zobacz także: Cher bierze ślub? Jej wybranek jest młodszy o 47 lat

David Harbour i Lily Allen wzięli ślub

- Podczas uroczystości, której przewodził sam król, księżniczka ludu poślubiła oddanego, nisko urodzonego, ale życzliwego posiadacza karty kredytowej podczas pięknej ceremonii, oświetlonej przez popielate niebo dzięki uprzejmości płonącego wiele kilometrów dalej stanu, pośród globalnej pandemii - napisał aktor serialu "Stranger Things" pod zdjęciem na Instagramie.

Faktycznie na zdjęciach widać, że parze młodej towarzyszył prawdziwy Król Rock and Rolla, czyli Elvis Presley. Fani w komentarzach gratulują aktorowi i jego wybrance. Z gratulacjami pospieszyły także inne gwiazdy "Stranger Things", między innymi Millie Bobby Brown - odtwórczyni głównej roli Jedenastki (ang. El).

- Hopper usidlony. Wow. Tato, jestem dumna! Kocham cię i bardzo się cieszę - napisała aktorka.