Obserwuj w Google News

David Beckham zachwycony serialem z Marcinem Dorocińskim. "Davidowi się podoba"

2 min. czytania
06.11.2020 14:03
Zareaguj Reakcja

David Beckham należy do fanów serialu "Gambit Królowej", w którym gra m.in. Marcin Dorociński. Na swoim Instagramie piłkarz udostępnił kadr z serialu z m.in. Marcinem Dorocińskim.

David Beckham
fot. Face to Face/ Reporter/ East News

David Beckham udostępnił na swoim Insta Stories kadry z serialu  "Gambit Królowej", w którym gra m.in. Anya Taylor-Joy oraz Marcin Dorociński. Serial o szachistce, która chce być najlepsza w swojej dziedzinie, ale mierzy się też  uzależnieniem od leków i alkoholu, zebrał świetne recenzje.

Zobacz też:  Marcin Dorociński zagra w amerykańskim serialu Netflixa „The Queen’s Gambit” 

David Beckham zachwycony serialem z Marcinem Dorocińskim. Pokazał kadry z planu [FOTO]

Produkcja ma rzesze fanów, a wśród nich jest David Beckham. 

Nie umknęło to uwadze Marcina Dorocińskiego, który na swoim Facebooku napisał: "Davidowi też się podoba", udostępniając screena z profilu sportowca. Pod postem Dorocińskiego fani nie mogli się nachwalić serialu. "Dla mnie przede wszystkim piękne obrazy, wyśmienite kadry i studium twarzy oraz emocji. To serial, który się chłonie, a nie, zwyczajnie ogląda z chipsem i paluszkiem w dłoni", Serial genialny! I nie tylko o szachach ale i o wzlotach i upadkach. Świetna gra aktorska! Gratuluję, że znalazł się Pan w tej produkcji", to jest właśnie najwyższy poziom aktorstwa - zagrać pełną, głęboką rolę, wypowiadając w filmie zaledwie kilka zdań. Cudowny serial, gratuluję!" - pisali zachwyceni.

Przypomnijmy, że Marcin Dorociński w serialu "Gambit Królowej"  wciela się w Wasilija Borgowa, radzieckiego szachistę, z którym walczy główna bohaterka. Marcin Dorociński w serialu mówi głównie po rosyjsku. "Gambit Królowej" rozgrywa się w latach 60. XX. wieku.

marcin_dorocinski_234
fot.

RadioZet.pl