Obserwuj w Google News

Daria Ładocha wspomina bardzo trudny poród. Jej córka mogła nie przeżyć

2 min. czytania
28.06.2022 10:07
Zareaguj Reakcja

Daria Ładocha jest szczęśliwą mamą dwóch córek, które chętnie goszczą na Instagramie mamy. Blogerka kulinarna w cyklu Dzieńdobrytvn.pl "Intymne rozmowy" opowiedziała o trudnym porodzie starszej latorośli. Gwiazda na sali porodowej usłyszała, że jej córka mogła nie przeżyć.

Daria Ładocha
fot. Instagram.com/ Daria Ładocha

Daria Ładocha spełnia się zawodowo i prywatnie. Blogerka kulinarna i autorka książek jest mamą dwóch wspaniałych córek, które chętnie goszczą na Instagramie swojej mamy. Widać, że kiedy tylko może, poświęca dziewczynkom każdą wolną chwilę. Niedawno 40-letnia dziennikarka otworzyła się w rozmowie z dziendobrytvn.pl i w cyklu "Intymne rozmowy" opowiedziała o trudnym porodzie starszej córki.

"Laurka urodziła się w bardzo trudnym porodzie. Pierwsze słowa, które usłyszałam, były bardzo trudne, czyli że "dziecko prawdopodobnie nie przeżyło porodu" - powiedziała.

Zobacz też:  Daria Ładocha pobita przez koleżanki. Gwiazda opowiedziała o wydarzeniu z przeszłości

Daria Ładocha wspomina bardzo trudny poród. Jej córka mogła nie przeżyć

Mało tego, Ładocha dowiedziała się też, że u dziecka mogą pojawić się też wady rozwojowe.

"Potem, jak mi powiedzieli, że mogą się pojawić różne wady rozwojowe przez pierwsze dwa lata, to ja każdy grymas tego dziecka, każde stęknięcie, wymioty, ulanie traktowałam, że to już jest właśnie to, że trzeba natychmiast jechać do lekarza" - podkreśliła w rozmowie z dzieńdobry.tvn.pl.

Gwiazda zdradziła też, jakie emocje towarzyszyły jej w tak trudnym czasie.

"To, że sama by chciała nie przeżyć. Że to nie dzieje się naprawdę. Dostaje się ataku paniki i obłędu, bo to wszystko nie tak miało być. Przecież miało się urodzić różowe, wspaniałe dziecko, które krzyczy, płacze - my chcemy, żeby już przestało płakać, a tu się okazuje, że jedyną rzeczą, o której marzyłam, to usłyszeć płacz dziecka" - wyznała Daria.

Porodowe doświadczenia z Laurą były tak ciężkie, że Daria przez pewien czas bała się dotykać swojego dziecka.

"Mój Bartek był z nią i prosił, żebym ją dotknęła, a ja bałam się jej dotknąć, że jej coś zrobię. On ją przytulał w każdy możliwy sposób i prosił mnie: "dotknij swojego dziecka", a ja nie potrafiłam" - mówi.

Ładocha przez rok mierzyła się z depresją poporodową. Gdy lekarka powiedziała jej, że z dziewczynką jest wszystko w porządku, Daria odetchnęła.

"Wzięła mnie za fraki, rzuciła mną o drzwi i powiedziała: "z twoim dzieckiem wszystko jest w porządku, zacznij być mamą" i wtedy zaczęłam być mamą, od tego momentu traktuje takie swoje prawdziwe macierzyństwo"  - wspomina. Dziś starsza córka dziennikarki - Laura ma 13 lat, natomiast młodsza ma 9 lat.

Anna Lewandowska z mamą
20 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News