Zamknij

Danuta Holecka zniknęła z "Wiadomości" TVP. Niepokojące doniesienia o prezenterce

07.06.2021 13:51

Danuta Holecka ma problemy zdrowotne? Prezenterka nie prowadzi "Wiadomości" TVP już od końca kwietnia i miała wrócić w czerwcu. Niestety, do mediów trafiły wiadomości, że w tym miesiącu nie została przewidziana w grafiku. Co się dzieje z dziennikarką?

Danuta Holecka
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Danuta Holecka jest od kilku lat jedną z gwiazd "Wiadomości" telewizyjnej "Jedynki", gdzie prowadzi główne wydanie programu informacyjnego. Jak poinformował serwis "Wirtualne Media", dziennikarka nie została uwzględniona w czerwcowym grafiku, co oznacza, że jej nieobecność przeciągnie się na kolejny miesiąc. Po raz ostatni prezenterka prowadziła "Wiadomości" 21 kwietnia i od tamtej pory miała przebywać na urlopie, wybierając wiele zaległych dni. Dalsza nieobecność wywołała niepokój o jej stan zdrowia.

Zobacz także: Wzrost w przemyśle niczym rekord Lewandowskiego? Kuriozalny materiał TVP

Danuta Holecka ma problemy zdrowotne? Nie wróciła do "Wiadomości"

Jak informują "Wirtualne Media", jeszcze kilka dni temu mówiło się nieoficjalnie, że Danuta Holecka jest na urlopie, a do pracy wróci w czerwcu. Teraz jednak osoba związana z TVP ujawniła serwisowi, że prezenterka nie będzie obecna jeszcze w czerwcu. Powody nieobecności nie są polityczne, a w grę wchodzą podobno kwestie zdrowotne.

"Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie. Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymi" - ujawnił "Wirtualnym Mediom" dziennikarz "Wiadomości". Nie podano żadnych dodatkowych szczegółów.

Danuta Holecka związana jest z TVP od 30 lat, gdzie prowadziła zarówno poranne, jak i wieczorne wydania "Wiadomości". W styczniu 2016 roku, kiedy prezesem TVP został Jacek Kurski, wróciła do "Wiadomości" po dłuższej nieobecności, a w 2019 roku otrzymała posadę szefowej programu.

loader