Zamknij

Danuta Holecka zaskoczyła widzów strojem. Nie mogli oderwać wzroku od jej "patriotycznego" dekoltu

Anna Skalik
22.04.2022 11:55

Danuta Holecka to obecnie jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVP. Od pewnego czasu zaskakuje widzów coraz bardziej oryginalnymi stylizacjami, które są często komentowane w mediach. Tym razem prezenterka "Wiadomości" postawiła na "patriotyczny" dekolt.

Danuta Holecka
fot. Wiadomosci.tvp.pl/screen

Danuta Holecka od wielu lat związana jest z telewizją TVP, a od chwili przejęcia władzy przez PiS, stała się ulubioną prezenterką rządzących. Niekiedy nazywana jest "twarzą propagandy" partii Kaczyńskiego. Dziennikarka wspiera konserwatywną stronę polskiej sceny i otwarcie przyznaje, że bliskie są jej tradycyjne wartości.

Holecka, zgodnie z obecną "linią" publicznego nadawcy, w trakcie prowadzonych przez siebie programów stara się prezentować także różne akcenty patriotyczne. Często robi to na przykład swoim strojem - choć być może to sami widzowie dopatrują się tu ukrytych przekazów - tak jak wtedy, gdy założyła białą bluzkę i czerwoną marynarkę.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski odszedł z telewizji. Otwiera ośrodek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

Danuta Holecka prezentuje "patriotyczny" dekolt w "Wiadomościach"

Teraz w sieci komentowana jest najnowsze stylizacja Holeckiej. Prezenterka w niedawnym wydaniu "Wiadomości" pojawiła się w czarnej sukience z dekoltem w naszych narodowych barwach - bieli i czerwieni. Na domiar tego, dekolt ma kształt litery V. Internauci spekulują, czy to "V jak Victoria" i jak zwykle zastanawiają się czy kolorystyka jest dziełem przypadku, czy też jest to celowy efekt stylizacyjny prezenterki.

Warto dodać, że Danuta Holecka, która w TVP pracuje już od niemal 30 lat, przez cały ten czas zdążyła przyzwyczaić widzów do swojego stylu ubioru, w którym dominowały stonowane barwy, eleganckie żakiety i jak zwykle nienagannie ułożone, lśniące włosy. Ostatnio prezenterka zaczęła dość śmiałe eksperymenty z wizerunkiem - zarówno strojem, jak i kolorem włosów. Niestety nie wszyscy są tym zmianom przychylni. Na przykład stylistka gwiazd Ewa Rubasińska-laniro oceniła to, mówiąc, iż Holecka po prostu "zbłądziła i wyszła na bezdroża".

Holecka
fot.