Obserwuj w Google News

Danuta Holecka po dwóch miesiącach wróciła do Wiadomości. Jej stylizacja miała ukryty przekaz

2 min. czytania
21.06.2021 11:47
Zareaguj Reakcja

Danuta Holecka po dwóch miesiącach nieobecności wróciła do telewizji i pojawiła się w jednym z wydań "Wiadomości". Dziennikarka wykorzystała powrót, by swoim strojem przekazać widzom ważną wiadomość.

Danuta Holecka
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Danuta Holecka od pewnego czasu jest jedną z ważniejszych gwiazd "Wiadomości" w telewizyjnej Jedynce. Dziennikarka zaniepokoiła swoich fanów, kiedy w kwietniu niespodziewanie zniknęła z telewizji. Ostatni raz prowadziła program 21 kwietnia. Najpierw mówiono, iż prezenterka udała się na urlop i miała wrócić do pracy z początkiem czerwca. Potem w mediach pojawiły się informacje, że nie została uwzględniona w czerwcowym grafiku. Jak widać, ostatecznie powróciła i od razu przykuła uwagę widzów.

Danuta Holecka po dwóch miesiącach nieobecności wystąpiła w "Wiadomościach" w stylizacji, która, zdaniem niektórych, miała ukryty przekaz.

Zobacz także: Edyta Górniak rezygnuje z pracy w "The Voice of Poland". "To była wewnętrzna batalia"

Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości". Jej stylizacja miała ukryty przekaz

Danuta Holecka, ku zaskoczeniu wielu widzów, pojawiła się w sobotnim, głównym paśmie informacyjnym Jedynki. Miała na sobie strój w barwach narodowych: białą bluzkę oraz czerwoną marynarkę. Stylizacja ta od razu zwróciła uwagę widzów. Wielu z nich jest przekonanych, że stylizacja prezenterki była przemyślana i miał być wyrazem wsparcia dla polskiej reprezentacji piłkarskiej, która właśnie w sobotę rozgrywała kolejny mecz fazy grupowej na EURO 2021, grając z Hiszpanią.

Redakcja poleca

Wielu widzów uważa, że to był piękny gest prowadzącej. Jednak niektórzy internauci uważają, że to zwykły przypadek, a Holecka podobne zestawienie wybierała wcześniej już kilkukrotnie.