Zamknij

Danuta Holecka jest gwiazdą „Wiadomości”. Wiadomo, czym zajmuje się jej mąż

25.01.2022 14:02

Danuta Holecka jest niekwestionowaną gwiazdą „Wiadomości” TVP. O ile o jej życiu wiadomo bardzo dużo, tak postać jej męża jest owiana tajemnicą. Rzadko pojawiają się razem na ściankach, a sama prezenterka nie chce na siłę pchać ukochanego na imprezy. Czym zajmuje się Krzysztof Dunin-Holecki?

Danuta Holecka
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Danuta Holecka jest związana z TVP już od lat 90. Od kilku dekad pozostaje w szczęśliwym związku z mężem Krzysztofem, doczekali się też dwójki dzieci. Jak się okazuje, ukochany nie ma nic wspólnego z telewizją i show-biznesem, za to przoduje w innej „branży”. Media podają, że dorobił się wcale niemałego majątku.

Zobacz także: Krystyna Janda zaatakowana w „Wiadomościach” TVP. „Całkowicie rozjeżdża się z rzeczywistością”

Danuta Holecka jest gwiazdą. Kim jest jej mąż?

Jak podaje „Polityka”, Danuta Holecka poznała swojego męża jeszcze podczas studiów. 30 lat temu była uczestniczką jednego z wyjazdów do pracy sezonowej na zachodzie Europy. Jej przyszły ukochany pracował przy organizacji całego przedsięwzięcia.

Podobno na tyle mocno się w sobie zakochali, że już po trzech tygodniach znajomości Danuta Holecka powiedziała „tak”. Para miała wziąć ślub po 1,5 roku znajomości.

Para doczekała się dwójki dzieci – bliźniaków Stefana oraz Juliana. W jednym z wywiadów prezenterka „Wiadomości” wspomina, że prosiła Boga o miłość oraz zdrowe pociechy. Synowie poszli w stronę medyny – kierunku, który początkowo miała podjąć Danuta Holecka.

Jak podaje portal „Pomponik”, mąż Danuty Holeckiej jest znanym przedsiębiorcą. Ma być właścicielem kilku prywatnych strzeżonych parkingów. Na próżno wypatrywać go na ściankach i na imprezach w blasku fleszy.

Danuta Holecka maz
fot. TRICOLORS/East News

„Super Express” z kolei podaje, że gdy Krzysztof Dunin-Holecki brał ślub z przyszłą gwiazdą „Wiadomości”, był już po rozwodzie. Danuta Holecka mocno strzeże swojej prywatności i nie mówi wiele o swoim mężu.

Czym zajmowała się Danuta Holecka?

Danuta Holecka ukończyła warszawskie liceum sióstr nazaretanek, a potem poszła na studia ekonomiczne na SGH. Po raz pierwszy pojawiła się w TVP w 1993 roku, kiedy to wygrała konkurs na prezenterkę telewizji.

Potem zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydania „Wiadomości”, a w 1997 roku w końcu trafiła do ich głównego, wieczornego wydania. Następnie pojawiała się w TVP Info (jako prezenterka „Info serwis” i „Minęła dwudziesta”), TVP3 („Echa dnia” i „Dziennik regionów”) i TVP Polonia („Rozmowa Polonii”). W maju 2019 roku została szefową „Wiadomości”.

loader
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS