Zamknij

Danuta Holecka blondynką! Dziennikarka TVP już poczuła wiosnę [FOTO]

Anna Skalik
18.03.2022 17:29

Danuta Holecka zaskoczyła widzów TVP swoją nową odsłoną. Wygląda na to, że prezenterka "Wiadomości" już poczuła wiosnę, bo zafundowała sobie nowy, całkiem inny kolor włosów.

Danuta Holecka
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Danuta Holecka to dziennikarka, która od lat związana jest z TVP i można powiedzieć, że jest twarzą publicznego nadawcy. Z Telewizją Polską związana jest od 30 lat i przyzwyczaiła widzów do swojego stonowanego wizerunku oraz nienagannie uczesanych, ciemnych włosów. Wygląda jednak na to, że po długim czasie gwiazda "Wiadomości" postanowiła diametralnie zmienić wygląd. Postawiła na blond.

Zobacz także: Sprzęt od WOŚP pomógł synowi Danuty Holeckiej. Tak gwiazda TVP dziękowała Owsiakowi [WIDEO]

Danuta Holecka blondynką. Prezenterka TVP zaskoczyła widzów

Podczas niedawnego wydania specjalnego "Wiadomości", Danuta Holecka zaskoczyła widzów TVP, prezentując się w zgoła odmiennym kolorze włosów. Z brunetki stała się blondynką, co nie uszło uwadze internautów. Nowy kolor włosów Holeckiej był komentowany równie chętnie, co treści, jakie przekazywała w tamtym wydaniu "Wiadomości".

Co ciekawe, Holecka, której wizerunek przez lata był niezmienny, od pewnego czasu próbowała go nieco odświeżyć, m.in. wypróbowując nowe uczesania i stroje. Pojawiła się m.in. w neonowej koszuli i włosach związanych i zaczesanych do tyłu. Eksperymenty te nie przez wszystkich zostały uznane za korzystne. W rozmowie z "Faktem" stylistka gwiazd Ewa Rubasińska-Ianiro stwierdziła wtedy, że dziennikarka nie powinna wiązać włosów w gładki kucyk. Podkresliła, że Holecka wyraźnie szuka swojego nowego stylu, ale chyba zbłądziła.

Pani Danuta ewidentnie szuka nowego stylu, ale niestety zbłądziła i wyszła na bezdroża. Kobiety, które mają okrągłe ramiona i większy biust, gdy zakładają rzeczy nieprzylegające do ciała i jeszcze zaczesują do tyłu włosy, robią sobie krzywdę. Przede wszystkim optycznie powiększają sobie bardzo ramiona i biust. Poza tym następuje wtedy duża dysproporcja pomiędzy głową a ramionami. Gubi się przez to szyję i twarz jest mniej wyraźna. To nie wygląda dobrze - skwitowala stylistka, komentując także coraz jaśniejsze włosy prezenterki.

Pani Danucie zdecydowanie jest lepiej w ciemniejszych rozpuszczonych włosach i eleganckich marynarkach. Ostatnie stylizacje dodały jej lat, a to przecież piękna kobieta – oceniła Rubasińska-Ianiro.

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen