Obserwuj w Google News

Daniel Martyniuk znów zatrzymany przez policję. Dostał mandat

1 min. czytania
16.02.2021 15:42
Zareaguj Reakcja

Daniel Martyniuk znów ma problemy z policją? Syn znanego gwiazdora disco polo opublikował na InstaStories zdjęcie mandatu. Był wyraźnie oburzony.

Daniel Martyniuk
fot. Polska Press/East News

Daniel Martyniuk znów szokuje i wzbudza kontrowersje swoim zachowaniem. Syn gwiazdora disco polo często przykuwa uwagę mediów w związku z licznymi aferami ze swoim udziałem. Głośno było m.in. o tym, jak złamał zasady kwarantanny i prowadził samochód bez ważnego prawa jazdy. Syn Zenka Martyniuka trafił wtedy do aresztu, a w jego obronie stanęła matka Danuta, która bezwzględnie uciszyła internautów.

Internautów interesują także relacje Daniela Martyniuka z byłą żoną Eweliną oraz córeczką. Zenek Martyniuk ma nadzieję, że uda mu się poprawić kontakty z wnuczką, jednak do tej pory stosunki Daniela i Eweliny są mocno burzliwe. Ostatnia relacja syna wokalisty w mediach społecznościowych wskazuje na to, że ten znów miał nieprzyjemną interakcję z funkcjonariuszami policji.

Zobacz także:  Daniel Martyniuk pracuje na cmentarzu? Zenek skomentował nowe zajęcie syna

Daniel Martyniuk oburzony. Dostał mandat

Daniel Martyniuk na swojej relacji na InstaStories pokazał fragment mandatu. Mężczyzna był wyraźnie oburzony zaistniałą sytuacją.

- Tak po polsku, HWDP - zamieścił wulgarny skrót skierowany przeciwko policji.

Nie wiadomo, z jakiego powodu syn króla disco polo został ukarany. Myślicie, że 31-latek wyciągnie z tego cenną lekcję?

daniel-martyniu-mandat
fot.