Obserwuj w Google News

Daniel Martyniuk pokazał córkę. Wnuczka Zenka wyrasta na ślicznotkę. Podobna do dziadka?

2 min. czytania
16.06.2021 13:13
Zareaguj Reakcja

Zenek Martyniuk ma uroczą wnuczkę. Córka Daniela, Laura, w tym roku skończyła dwa lata. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, co najlepiej widać na najnowszym zdjęciu. Daniel Martyniuk po dłuższej przerwie pochwalił się córeczką na Instagramie. 

Zenek Martyniuk
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo i jedną z najbogatszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jest także spełnionym mężem i ojcem, a od dwóch lat także dziadkiem. W lutym 2019 roku jego syn Daniel obdarzył go wnuczką Laurą, która od razu stała się oczkiem w głowie gwiazdora i jego żony Danuty.

Martyniukowie od początku rozpieszczają dziewczynkę drogimi prezentami. Starają się także jak najczęściej z nią widywać, choć po rozwodzie Daniela nie jest to już takie proste. Gdy Daniel popadł w problemy z prawem i stopniowo niszczył swoje małżeństwo, obrażając żonę w social mediach, Martyniukowie robili wszystko, by ratować rodzinę. Prowadzili mediacje, starali się wspierać synową, a małej Laurze zapewnić możliwie jak największy komfort w trudnej sytuacji. Ostatecznie Martyniukom nie udało się zmienić Daniela. 32-latek po wyjściu z aresztu wrócił do starych nawyków i ostatecznie doprowadził do rozpadu swojej rodziny. Teraz zajmuje się córką zgodnie z wytycznymi sądu. Zenek i Danusia rzadziej widują Laurę, ale na szczęście udało im się unormować relacje z byłą synową na tyle, by nie mieć utrudnionego kontaktu z wnuczką.

Redakcja poleca

Zenek Martyniuk ma uroczą wnuczkę. Daniel pokazał 2-letnią Laurę 

Laura Martyniuk przyszła na świat w lutym 2019 roku. Od tamtej pory Daniel kilkukrotnie pokazywał ją na zdjęciach, lecz przez rodzinne zawirowania dziewczynka długo nie pojawiała się na profilu ojca. Syn Zenka ponownie zaczął chwalić się córką w marcu. Internauci byli zaskoczeni, że Laura już tak wyrosła. Przy okazji zauważyli u niej pewne podobieństwo do sławnego dziadka.

Daniel Martyniuk właśnie opublikował najnowsze zdjęcia Laury na Instagramie. Urocza dwulatka odziana w czarowną sukienkę została sfotografowana podczas zabawny ze szczeniakami. Jak sądzicie, do kogo jest podobna?