Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance: Dwójka uczestników odeszła z programu przez koronawirusa

2 min. czytania
12.04.2021 14:39
Zareaguj Reakcja

"Dance Dance Dance" to program, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Niestety, ostatnio jedna z par musiała pożegnać się z programem. Powodem był koronawirus.

Olga Łasak i Paweł Cieślak
fot. Materiały prasowe TVP

"Dance Dance Dance" gości na antenie TVP już po raz trzeci. W tym sezonie emocje są ogromne nie tylko ze względu na zmianę jury i prowadzących. Ostatnio głośno było o Oldze Łasak i Pawle Cieślaku, którzy zastanawiali się, czy zostać w programie. Powodem był koronawirus. Choroba bardzo mocno wymęczyła uczestników.

"Zostaliśmy wysłani na testy. Okazało się niestety, że są pozytywne. Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości" - wspominała Olga Łasak.

Zobacz też:  Dance Dance Dance 3: Roksana Węgiel popłakała się na treningu. Tak zareagował Egurrola [WIDEO]

Dance Dance Dance: Dwójka uczestników odeszła z programu przez koronawirusa

"U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią" - dodawał Cieślak. Juror show Agustin Egurrola w rozmowie z Pawłem i Olgą podkreślał, że zdrowie jest najważniejsze.

Jak się okazuje, ze względu na powikłania po koronawirusie para zdecydowała się opuścić program.

"Ostateczna decyzja została podjęta przez lekarzy. Byliśmy gotowi tańczyć nawet z ostrym zapaleniem płuc" - mówił Paweł Cieślak. "Nasze powikłania po chorobie były na tyle poważne, że medycyna z rozsądkiem wzięły górę" - dodała Olga Łasak.

"Niestety bywają takie momenty w życiu, że mimo wielkich planów i chęci... życie pisze swój scenariusz! Włożyliśmy w ten program wiele pracy, wyrzeczeń, łez, potu, emocji, a przede wszystkim oddaliśmy całe swoje serce! Aktualnie to serce jest złamane, ale jak to mówią 'zdrowie najważniejsze'. My zawsze walczymy do końca i, jak wiecie, potrafimy też nawet przy tym dyskutować. Jednak kiedy traci się panowanie nad ciałem i zdrowiem, wtedy już niewiele jest do powiedzenia" -powiedziała.

Pod jednym ze zdjęć Olgi i Pawła na Instagramie programu posypało się mnóstwo słów wsparcia dla byłych już uczestników tanecznego show. "Jesteście najlepsi", "najbardziej pozytywna para ze wszystkich edycji", "byli super" - pisali fani programu.