Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance: Dwoje uczestników miało koronawirusa. Zrezygnują z programu?

1 min. czytania
08.04.2021 08:08
Zareaguj Reakcja

Olga Łasak i Paweł Cieślak to duet znany z programu "Dance Dance Dance". Niestety, uczestników dopadł koronawirus i zastanawiają się nad odejściem z programu.

Olga Łasak i Paweł Cieślak
fot. Materiały prasowe

Olga Łasak i Paweł Cieślak zastanawiają się nad odejściem z programu  "Dance Dance Dance". Uczestników dopadł koronawirus. Mimo że już go przeszli, powikłania utrudniają im normalne funkcjonowanie.

Zobacz też:  Pudelek: "Dance Dance Dance" kopiuje choreografię z holenderskiej edycji?

Dance Dance Dance: Dwoje uczestników miało koronawirusa. Zrezygnują z programu?

"Zostaliśmy wysłani na testy. Okazało się niestety, że są pozytywne. Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości" - tłumaczyła uczestniczka programu TVP.

Paweł Cieślak równie ciężko przeszedł chorobę. "U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią" - powiedział Cieślak.

Uczestnicy tanecznego show poważnie zastanawiają się nad odejściem z programu.

"W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę" - powiedziała Olga.

Juror "Dance Dance Dance" Agustin Egurrola w rozmowie z uczestnikami podkreślił, że zdrowie jest najważniejsze. Egurrola doskonale rozumie dylemat uczestników. O tym, jaka będzie decyzja, przekonamy się w nadchodzącym, piątkowym odcinku  "Dance Dance Dance".

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET