Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia małego Conana. "Czasem myślę, że to jakiś podrzutek" [FOTO]

2 min. czytania
08.07.2022 17:11
Zareaguj Reakcja
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia". W show TTV towarzyszyli jej przyjaciele oraz syn,  Conan Kaźmierski - największa duma, miłość i oczko w głowie. Dwa lata temu Dagmara musiała rozstać się z ukochanym 21-latkiem, ponieważ ten dostał się na studia medyczne, z kolei ona wyjechała do Egiptu rozwijać nowy, lukratywny biznes. Wesoły duet można jednak obserwować na Instagramie. Dagmara Kaźmierska właśnie poinformowała o urodzinach Conana i złożyła mu życzenia. Przy okazji opublikowała archiwalne zdjęcia, na których można podziwiać ją w roli świeżo upieczonej mamy.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia z małym Conanem 

Światło mojego życia. Jeszcze wczoraj nosiłam Cię na rękach, a dziś Ty nosisz mnie - napisała wzruszona Dagmara. Conan właśnie skończył 21 lat.

Mój SYN. Moja DUMA. Moje ŻYCIE. Kochani, mój mały Conanek urodził się dziś tyle, że 21 lat temu. Od chwili, gdy go przytuliłam, przesłonił mi cały świat. Jest moją opoką, moim powietrzem. Grzeczny, pomocny, bez nałogów. Na tak trudnym kierunku jakim jest medycyna, ma bardzo dobre wyniki - czasem myślę, że to jakiś podrzutek - zażartowała królowa życia.

Przypomnijmy, że Dagmara, będąc w wieku Conana, sprzątała domy w Niemczech. Potem zaciągnęła się do pracy w kasynie i wciągnęła się w hazard. Po powrocie do Polski otworzyła własny biznes z maszynami do gry. Od 2005 roku prowadziła klub nocny, ale w procesie udowodniono, że część jej działań miała charakter przestępczy. Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem na 14 miesięcy więzienia. Conan miał wówczas 8 lat i bardzo przeżył rozłąkę. Dagmara wspominała, że w czasie odsiadki odchodziła od zmysłów

Codziennie rano, gdy tylko otworzę oczy, proszę Boga o opiekę nad nim, a gdy zamykam, dziękuję mu, że nic danego dnia złego nie przytrafiło się mojemu dziecku. Nie modlę się o nic dla siebie. Nie chcę już nawet, by moje nogi przestały boleć. Nie możemy przecież Góry prosić o zbyt wiele. Skupiam moje myśli i prośby tylko na Conanie. I wiem, że to wszystko dobre do niego idzie. Musimy, Kochani, dawać swoim dzieciom siłę nie tylko werbalnie, ale i swoją podświadomością, myślami. Bo od kogo mają brać dobrą energię jak nie od nas, ich rodziców? - pisze Dagmara. 

Na koniec królowa życia przekazała Conanowi życzenia zdrowia, "bo wszystko inne już ma". Do urodzinowego wpisu dołączyła archiwalne zdjęcia, na których widzimy ją jeszcze jako brunetkę z berbeciem Conanem na rękach.

Fani nie kryli wzruszenia matczynym wyznaniem Dagmary. Spodobały im się także intymne ujęcia z Conanem, "piękne, takie ciepłe i naturalne" - podkreślali z uznaniem komentujący. To faktycznie rzadkie fotografie, pokazujące dawną królową życia z zupełnie innej strony. Zobaczcie, jak 47-latka wyglądała w młodości i jak rozkoszny był wówczas mały Conan. 

Były mąż Dagmary Kaźmierskiej skazany za morderstwo. "Królowa życia" ujawniła szczegóły o ojcu Conana

Gwiazdy świętują Dzień Matki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / juliawieniawa / anja_rubik / annalewandowskahpba