Zamknij

Dagmara Kaźmierska może przestać chodzić. „Dłużej z tym bólem nie pociągnę"

07.11.2022 18:44

Dagmara z „Królowych Życia” miała udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o chorobie. Gwiazda podobno przyznała, że nie jest w najlepszej formie i nawet lekarze nie są w stanie jej do końca pomóc.

dagmara-kazmierska-moze-przestac-chodzic
fot. East News

Dagmara Kaźmierska dała się poznać Polakom jako przebojowa gwiazda reality-show. „Królowa Życia” wkrótce wyda drugą część swojej biografii, w której tym razem zdradzi sekrety jej pobytu w więzieniu. Tymczasem miała udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o jej złym stanie zdrowia.

Dagmara z „Królowych Życia” o chorobie nóg: „Rehabilitanci rozkładają ręce”

Kaźmierska w rozmowie z „Twoim Imperium” miała przyznać, że od wielu lat mierzy się z ogromnym bólem. Towarzyszyć ma też jej strach przed utratą sprawności.

Mam ogromny problem z nogami. Najgorsze jest to, że niewiele można z tym zrobić. Rehabilitanci rozkładają ręce

- miała zdradzić dziennikarzom magazynu celebrytka.

Dagmara ma coraz większe problemy z poruszaniem się, co podobno wpłynęło na jej decyzję rezygnacji z występowania w „Królowych Życia. Kaźmierska upatrywać szansy ma jedynie w ingerencji lekarzy zza oceanu.

Od długiego czasu zmagam się z permanentnym bólem, ledwo chodzę, ale nie tracę nadziei. (...) Od przyszłego roku amerykańscy naukowcy będą testować specjalny żel, który ma zastąpić chrząstkę stawową. Jeśli to nie zadziała, dłużej z tym bólem nie pociągnę, dojdzie do całkowitego usztywnienia i przestanę chodzić

- miała wyznać gwiazda zmagająca się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Dagmara Kaźmierska nie poddaje się w walce o zdrowie, a podczas wywiadu miała przyznać, że wciąż wierzy, że kiedyś założy wysokie, dwunastocentymetrowe szpilki.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć celebrytce powrotu do pełnej sprawności.

loader