Zamknij

Królowa życia brutalnie skrzywdzona przez mężczyznę. "Tak mnie pogryzł w rękę"

25.10.2022 08:06

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyznała, że zawiodła się na człowieku, do którego nieraz wyciągała pomocną dłoń. "Zwykłe bydle chodzące" - grzmiała o mężczyźnie, który ją skrzywdził. Co się stało? 

Dagmara Kaźmierska
fot. TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia". Po zakończeniu przygody z show zajęła się nowym biznesem i rozkręca profil na TikToku. W ostatnim filmiku mama Conana podzieliła się przykrą historią, która ją ostatnio spotkała. 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" została skrzywdzona 

W zeszłym tygodniu Kaźmierska poważnie zawiodła się na człowieku, któremu wielokrotnie pomagała. Jak wyznała w nagraniu, mężczyzna, zamiast okazać wdzięczność, nieoczekiwanie ją skrzywdził. 

- Tak mnie pogryzł w rękę, tak obrzydliwie, tak haniebnie, tak bez charakteru, bez jakichkolwiek zasad - opowiada na TikToku zawiedziona Dagmara. 

Królowa życia przyznała, że przez takie przypadki traci wiarę w ludzi. Zachowanie byłego znajomego nazwała "dziadostwem" i nie gryząc się w język, obrzuciła go szeregiem epitetów. - I takie chamy zabijają w nas dobro. Aż nie chcę się pomagać innym - podsumowała gorzko Dagmara.

-  Zwykłe bydle chodzące. Jeśli to bydle mnie ogląda, to może dojdzie do tego, co zrobiło. Życzę temu bydlakowi, żeby przyszedł po rozum do głowy. Zasady w życiu trzeba mieć - powiedziała. 

Kaźmierska poradziła kobietom, żeby wystrzegały się ludzi toksycznych, bez zasad i rzucających słowa na wiatr, bo prędzej czy później takie osoby pokażą swoje prawdziwe oblicze. Królowa życia do końca swojego umoralniającego wykładu nie zdradziła, o co poszło i kto konkretnie ją zawiódł. Z jej relacji wynika jednak, że był to dla niej wyjątkowo bolesny cios. 

loader