Obserwuj w Google News

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves ogłosił datę premiery. Aktor wystąpi w grze

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.06.2019 11:01
Zareaguj Reakcja

CD Projekt RED, twórca komputerowego hitu „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, promuje swoją nową produkcję z dużym rozmachem. Podczas prezentacji na targach E3 wyczekiwanego „Cyberpunka 2077” na scenie pojawił się hollywoodzki gwiazdor Keanu Reeves. Jak się okazało, będzie on ważną postacią w nowej grze „Redów”. Gwiazdor zdradził również datę premiery.

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves ogłosił datę premiery. Aktor wystąpi w grze
fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Wiedźmin 3: Dziki Gon” był prawdziwą rewolucją na rynku gier komputerowych. Obsypana branżowymi nagrodami produkcja sprawiła, że polskie studio CD Projekt RED znalazło się w czołówce firm związanych z komputerową rozrywką. Obecnie fani gier z całego świata niecierpliwie wyczekują premiery nowej gry studia, „Cyberpunk 2077”. Twórcy zdecydowali się pokazać zapowiedź tytułu na tegorocznych targach E3. Na tym jednak niespodzianki dla fanów się nie skończyły.

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves zdradził datę premiery gry

Podczas targów E3 2019 zaprezentowano nowy zwiastun długo wyczekiwanej gry od CD Projekt RED. Możemy w niej zobaczyć wycinek przygód V – głównego bohatera, w którego gracze wcielą się podczas rozgrywki. Po raz kolejny fani mogli chłonąć mroczny klimat świata przyszłości, przygotowany przez polskie studio z prawdziwym rozmachem. Najciekawsza okazała się jednak końcówka nagrania. Na ekranie pojawiła się postać, której twarz do złudzenia przypominała hollywoodzkiego gwiazdora Keanu Reeves'a. Niespodziewanie gwiazdor „Matrixa” pojawił się na scenie. Rzeczywiście, zagra on jedną z postaci występujących w „Cyberpunku”. Co więcej, zdradził również szczegóły dotyczące produkcji.

Cyberpunk 20177: Data premiery i cena

Premiera „Cyberpunk 2077” zapowiedziana została na 16 lutego 2020 roku. Gra CD Projekt RED zostanie wydana na PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Wystartowała również przedsprzedaż tytułu. Wersję komputerową fani mogą zamówić już za 199,99 złotych, gracze konsolowi za 269,99. Prawdziwą gratką jest wersja kolekcjonerska gry, jednak za nią trzeba zapłacić aż 750 złotych. Chętnych jednak z pewnością nie zabraknie, dla wielu graczy „Cyberpunk” jest najmocniej wyczekiwanym tytułem ostatnich lat.

 

RadioZET.pl/MF