Zamknij

Córka Tomasza Oświecińskiego trafiła do szpitala. Dramat wydarzył się przed Wigilią

27.12.2021 08:22

Maja Oświecińska, córka Tomasza Oświecińskiego, tuż przed Wigilią znalazła się w szpitalu. Młodą gwiazdę "Na Wspólnej" zabrało pogotowie. Aktor i jego żona podejrzewali, że nastolatka zatruła się grzybami. 

Tomasz Oświecinski z córką Mają
fot. Instagram:@tomasz_oswiecinski_official

Tomasz Oświeciński i jego żona przeżyli chwile grozy. Przed świętami córka aktora, Maja Oświecińska, została zabrana do szpitala przez pogotowie. 12-latka grająca w serialu "Na Wspólnej" miała silne bóle brzucha, przez co początkowo podejrzewano zatrucie świątecznymi grzybami. Lekarze postawili jednak inną diagnozę i musieli na pewien czas zostawić nastolatkę na oddziale. 

Maja Oświecińska trafiła do szpitala. Co dolegało córce Tomasza Oświecińskiego?

Tomasz Oświeciński opublikował niepokojący wpis, w którym poinformował o nagłej chorobie córki, którą pogotowie zabrało dzień przed Wigilią. Na zdjęciu widać było Maję leżącą w szpitalnym łóżku i czuwającą przy niej żonę aktora. Okazało się, że u 12-latki rozwinęło się zapalenie wyrostka robaczkowego

Plany planami, a życie swoje… Wczoraj kiedy pojechałem do Łodzi zadzwoniła Ola, że pogotowie zabrało Majkę do szpitala, bo zwijała się z bólu brzucha. Podejrzewaliśmy zatrucie grzybkami ze słoika, ale padła wstępna diagnoza zapalenie wyrostka robaczkowego. Od wczoraj dziewczyny czekają w szpitalu na decyzje co dalej. Nie wiemy, czy wrócą do domu na wyczekane przez nas święta. Nie tracimy jednak wiary, więc ja sam na posterunku robię co mogę, aby wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy, kiedy dziewczyny wrócą do domu. Smażę, gotuję, jeżdżę do sklepu, sprzątam. (...) Ta sytuacja pokazuje, że nie ma w życiu nic ważniejszego niż zdrowie i wsparcie bliskich. Bez tego nie ma nic - informował przed Wigilią były gwiazdor "M jak miłość".

Pierwszy raz musiałam się zmierzyć ze strachem dziecka przed operacją, z żalem, że nie będzie mogła świętować z całą rodziną, z obawą, że być może szybko nie wróci do swojej miłości, czyli koni - martwiła się żona Tomasza Oświecińskiego. 

Na szczęście stan Mai zdołał się poprawić na tyle, że dzień później wszyscy we troje mogli zasiąść do wigilii. 

Stan Majki poprawił się i po świętach będziemy kontynuować badania, ale teraz jedziemy nakrywać do stołu - przekazał były gwiazdor "M jak miłość".

Już w święta rodzina mogła wyjść na spacer i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. W komentarzach internauci cały czas przesyłają Mai życzenia pełnego powrotu do zdrowia.

Przypomnijmy, że 12-letnia córka Tomasza Oświecińskiego występuje w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę Julii, córki Igora Nowaka. Maja jest aktywną użytkowniczką social mediów, m.in. prowadzi profil na Instagramie, na którym dokumentuje swoje pasje, jakimi są konie, jeździectwo i makijaż. 

loader
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS