Zamknij

Córka Katarzyny Dowbor rozpoczyna karierę w telewizji. Czym się będzie zajmować Maria Dowbor?

26.08.2021 16:01

Maria Dowbor-Baczyńska, córka Katarzyny Dowbor, chce pójść w ślady słynnej mamy? Jak donosi "Rewia", niewykluczone, że 22-letnia córka dziennikarki skusi się na pracę w telewizji, jednak w obszarze zupełnie innym, niż mama i przyrodni brat - Maciej Dowbor.

Maria Dowbor i Katarzyna Dowbor
fot. East News

Maria Dowbor-Baczyńska coraz poważniej myśli o pracy w telewizji. Według "Rewii" 22-latka chce wykorzystać telewizję do przekazywania wiedzy psychologicznej, którą nabyła na studiach. Córka Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego studiuje psychologię i chciałaby wykorzystać swoje umiejętności podczas pracy w telewizji. Jak donosi "Rewia", Marysia byłaby ekspertem medialnym i wypowiadałaby się m.in. w programach śniadaniowych.

Zobacz też: Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Maria ma już 22 lata. "Jaka matka, taka córka"

Córka Katarzyny Dowbor rozpoczyna karierę w telewizji. Czym się będzie zajmować Maria Dowbor?

"Okazuje się, że być może wkrótce skusi się na pracę w telewizji. Myśli o konsultacjach psychologicznych w różnych programach" - czytamy w "Rewii". Córka dziennikarki ma najpierw odbyć staż w telewizji.

"Musi odbyć staż i wpadła na pomysł, że może się to odbyć właśnie w telewizji. (…) Nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie i jesienią wystąpi w nowej roli" - donosi tygodnik.

Maria Dowbor-Baczyńska coraz śmielej pokazuje się w mediach. Niedawno zaprezentowała się razem ze słynną mamą na okładce magazynu "Forbes Women".

loader