Obserwuj w Google News

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa, została zaintubowana. Dramatyczny apel artystki [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
27.03.2020 23:05

Ola Kowalska ma koronawirusa. Córka Kasi Kowalskiej jest hospitalizowana w jednym z brytyjskich szpitali. Wokalistka opublikowała poruszający apel do swoich fanów. Prosi ich, by pozostali w domach.

Kasia Kowalska Ola Kowalska
fot. Facebook/@Kasia Kowalska

Ola Kowalska zarażona koronawirusem

Ola Kowalska ma koronawirusa. Smutne informacje przekazała na profilu w mediach społecznościowych jej mama, Kasia Kowalska. Wokalistka powiadomiła fanów, że dostała telefon z jednego ze szpitali w Anglii, gdzie od dawna mieszka i studiuje jej córka. Stan 23-latki był na tyle ciężki, że lekarze podjęli decyzję o intubacji pacjentki.

- Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację - wyznała Kasia Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu. Wokalistka apeluje do fanów

W dalszej części nagrania Kasia Kowalska apeluje do swoich fanów o pozostanie w domach. Podkreśla, że sytuacja jest naprawdę poważna.

- Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Więc... Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie - zakończyła nagranie Kasia Kowalska.

Internauci w komentarzach wspierają Kasię Kowalską i życzą jej córce dużo zdrowia.

- Kasiu, życzę dużo siły i zdrowia dla Twojej córeczki, jesteśmy z Tobą w modlitwie.

- Dużo siły dla Ciebie, Kasiu, aż się popłakałam. Zdrówka dla córeczki, będzie wszystko dobrze, musi być.

- Kasiu, dużo siły i wiary w tak ciężkim czasie dla Ciebie i wielu innych.

Po paru godzinach wideo z nagraniem artystki zostało usunięte.

RadioZET.pl/PCh