Obserwuj w Google News

Co się stało z Jackiem Łągwą z Ich Troje? Fani nie dowierzają nowym zdjęciom [FOTO]

2 min. czytania
08.06.2021 12:46
Zareaguj Reakcja

Jacek Łągwa z Ich Troje wrócił na Instagram i wstawił aktualne zdjęcie. Kolega Michała Wiśniewskiego już nie wygląda tak, jak za czasów największej świetności grupy. Jak sam zauważył, wielu fanów ledwie go dziś rozpoznaje. Skąd taka wielka zmiana?

Jacek Łągwa i Ich Troje
fot. MARCIN SMULCZYNSKI/EAST NEWS

Jacek Łągwa to kompozytor, aranżer i współzałożyciel grupy Ich Troje. Spod jego ręki wyszło mnóstwo utworów, które przed laty śpiewała cała Polska. Niemniej błyskotliwy muzyk zawsze był w zespole tym drugim. Zarówno na scenie, jak i w życiu na pierwszym planie królował Michał Wiśniewski oraz kolejne wokalistki (i przy okazji żony kochliwego frontmana). W przeciwieństwie do kolegi z zespołu Łągwa trzymał się daleko od skandali, niemniej w jego życiu również było sporo wzlotów i upadków. 

Mało kto wie, że pierwsze małżeństwo, z którego Jacek Łągwa ma dwie córki, zakończyło się w przykrych okolicznościach. Po 19 latach wspólnego życia żona porzuciła go dla innego mężczyzny. Artysta bardzo przeżył rozstanie. Wkrótce potem musiał zmierzyć się z poważnym problemem zdrowotnym i przejść operację usunięcia tętniaka mózgu. Kiepsko rysowała się także jego sytuacja finansowa. Muzyk Ich Troje wpadł w ogromne długi, a jego mieszkanie trafiło na licytację. W styczniu 2019 Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość konsumencką Łągwy.

Michał Wiśniewski przypomniał początki Mandaryny. Ujawnił, ile wtedy zarabiała. "Bolało"

Jacek Łągwa wrócił na Instagram kompletnie odmieniony 

Kompozytor Ich Troje rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Jesienią zeszłego roku przypomniał o sobie, publikując zdjęcia ze ślubu ze swoją wieloletnią partnerką - o 16 lat młodszą Karoliną Raj. Wówczas wielu dawnych wielbicieli Ich Troje miało okazję przekonać się, jak aktualnie wygląda znany muzyk. Dla wielu był to szok, bowiem 51-letni Jacek Łągwa nie przypominał już krótko ściętego młodzika w okularach z czasów, gdy grupa Ich Troje święciła największe sukcesy.

Spore zaskoczenie wywołały także nowe zdjęcia Jacka Łągwy z 2021 roku. Muzyk posiwiał, zapuścił zarost i zmienił fryzurę. Gdy zaczęły chodzić słuchy, że do Ich Troje dołączył jakiś "starszy pan", Łągwa uaktywnił się na Instagramie i złożył wyjaśnienia. 

Czytam, że jakiś starszy pan zastąpił mnie w Ich Troje. Sprawdzam... Na plakatach jestem ja, czyli wszystko OK. Wiem, że nie jestem wiecznie młody jak Krzysztof Ibisz, ale jak na 52 lata, to trzymam się dzielnie - zażartował pod swoim aktualnym zdjęciem i zaapelował: Zerwijcie stare plakaty ze ścian. Jacek Łągwa wygląda właśnie tak.

Faktycznie bardzo się zmienił?