Zamknij

"Co ona ze sobą zrobiła?" Fagata szokuje na Instagramie

05.10.2022 17:09

Fagata kolejny raz zaskoczyła swoich obserwatorów. Niedawno było o niej głośno za sprawą skandalu, jaki wywołały udostępnione w sieci nagrania, prezentujące gwiazdkę z mało korzystnej strony. Tym razem postanowiła pokazać się fanom w nowej odsłonie.

Fagata zmieniła wizerunek
fot. Screen Instagram fagataaa

Agata Fąk, influencerka znana szerzej jako Fagata, zyskała rozpoznawalność dzięki związkowi ze Stuu – popularnym youtuberem, założycielem popularnego projektu „Team X”.

Po skandalu, jaki wybuchł po publikacji nagrań głosowych, na których Fagata m.in. przyznaje się Maszy Graczykowskiej, że wykorzystywała byłego partnera dla zyskania sławy, influencerka po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów.

Zobacz także: Team X: co to jest? [STUU, Dubiel, Kostera, Błoński, Lexy Chaplin]

Fagata skrytykowana na Instagramie. „10 kilo botoksu”

Agata Fąk stara się utrzymać status jednej z najpopularniejszych influencerek, dlatego dba, by stale było o niej głośno – tym razem postawiła na publikacje odważnych zdjęć, na których prezentuje swój nowy wizerunek – przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

Nie wygląda już nawet jak prawdziwy człowiek, 10 kilo botoksu!

Fuj, sztuczna lala. Co ona ze sobą zrobiła? – oburzyli się internauci.

Zdjęcia, na których Fagata pozuje ze swoim psem, okraszone zostały podpisem „Dwa szczury na jednym zdjęciu” co nie uszło uwadze fanów.

Współczuję temu pieskowi z całego serca!

Okropne, co tak młoda dziewczyna ze sobą zrobiła. Zostaw biednego pieska, widać, że ma cię dosyć, w sumie nic dziwnego…

Ja widzę jednego szczura czyli ciebie – nie szczędzili uszczypliwości.

Wśród lawiny negatywnych komentarzy można znaleźć również te pochlebne – niektórym z fanów przypadło do gustu nowe oblicze gwiazdki. A Wy co myślicie?

loader
Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News