Zamknij

Clara McGregor pogryziona przez psa. Córka Ewana McGregora pokazała zmasakrowaną twarz [FOTO]

15.06.2021 15:30

Clara McGregor zszokowała wszystkich na premierze filmu "The Birthday Cake". 25-letnia córka Ewana McGregora pozowała na czerwonym dywanie z poranioną twarzą. Okazuje się, że tego samego dnia pogryzł ją pies.

Clara McGregor
fot. PIP/Polaris/East News

Clara McGregor to najstarsza córka aktora Ewana McGregora, znanego z roli Obi-Wana Kenobiego w trylogii prequeli serii "Gwiezdne wojny" oraz jego pierwszej żony Eve Mavrakis. 25-latka postanowiła pójść w ślady znanych rodziców i od kilku lat stawia swoje pierwsze kroki w branży filmowej - jako początkująca aktorka i producentka. Jednym z jej ostatnich wyzwań było współtworzenie filmu "The Birthday Cake". Clara jest współproducentką produkcji oraz zagrała epizodyczną rolę, natomiast w jednego z głównych bohaterów wcielił się jej ojciec

Niedawno odbyła się uroczysta premiera filmu w The Mob Museum w Las Vegas. Pojawienie się Clary McGregor na czerwonym dywanie zszokowało i zaintrygowało wszystkich. Aktorka pozowała przed fotoreporterami z poranioną twarzą.

Zobacz także: Agata Młynarska wyszła ze szpitala. Dziennikarka zdradziła, jak się czuje

Clara McGregor zaatakowana przez psa

Clara McGregor postanowiła wytłumaczyć, co się stało. Okazuje się, że za rany na policzku i nosie młodej aktorki odpowiedzialny był atak psa. Gwiazda tuż przed premierą trafiła na ostry dyżur. Na szczęście jej obrażenia były niegroźne i gwiazda została wypuszczona ze szpitala.

- Kiedy na 30 minut przed premierą lądujesz na ostrym dyżurze po ugryzieniu psa - napisała córka znanego aktora na Instagramie.

loader