Obserwuj w Google News

Cichopek skrytykowana przez fanów. Mają jej dość? "Jak podczas oglądania bloku reklamowego"

2 min. czytania
05.05.2021 20:55
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek mimo ogromnej sympatii fanów zmaga się z krytyką w internecie. Czy gwiazda zmieniła swój profil w powierzchnię reklamową? Coraz więcej osób zarzuca to gwieździe "M jak Miłość".

Katarzyna Cichopek
fot. Jan Bielecki/East News

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która zyskała ogromną sympatię fanów, choć jej dorobek aktorski nie jest imponujący. Mimo to mogliśmy oglądać ją w zapadających w pamięć widzów produkcjach, takich jak "Boża podszewka" czy "Dziki". Największą popularność przyniosła jej jednak kreacja Kingi w serialu "M jak Miłość", w którym występuje niezmiennie od 2000 roku. Kasia wydaje się jednak skupiać na innej drodze kariery. Po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" dała się ponieść tanecznej pasji i razem z mężem i tanecznym partnerem Marcinem Hakielem założyła własną szkołę tańca. Od września 2020 możemy ją także podziwiać jako jedną z prowadzących "Pytania na śniadanie".

Katarzyna Cichopek jest także niezwykle aktywna i popularna w mediach społecznościowych. Aktorka na swoim profilu na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia i nagrania, dzieląc się swoim życiem zawodowym i prywatnym. Niestety, coraz częściej pojawiają się głosy, że Kasia traktuje internet jako możliwość zarabiania pieniędzy, nawet kosztem sympatii fanów. Jeden z najnowszych postów gwiazdy wywołał kolejną dyskusję na temat jej zachowania.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek przesadza z reklamami? Internauci krytykują

Nie jest tajemnicą, że Kasia chętnie wykorzystuje swój profil na Instagramie, żeby promować marki, z którymi współpracuje, a także swoje własne. Jednak zdaniem wielu osób aktorka przesadza, tworząc w sieci "słup reklamowy". Komentarze w tym tonie pojawiły się także, gdy gwiazda "M jak Miłość" opublikowała w sieci zdjęcie wyraźnie promujące jedną z popularnych stacji paliw. Pod wpisem gwiazdy pojawiły się negatywne komentarze.

- Obserwuję od kilku miesięcy i niestety pomimo dużej sympatii do Pani Kasiu przestaję obserwować, bo czuję się jak podczas oglądania bloku reklamowego w Polsacie.

- Ciekawe co będzie następne, co Pani zareklamuje, jestem strasznie zawiedziona, że tak Pani się za wszystko łapie.

- Kasiu za dużo tych reklam produktu - czytamy.

Też uważacie, że gwiazdy przesadzają z reklamami na Instagramie?