Zamknij

Najseksowniejszy mężczyzna świata zdradza sekret urody: "Raczej o siebie nie dbam"

09.11.2022 13:41

Chris Evans został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną świata. Gwiazdor filmów Marvela postanowił zdradzić, czym zasłużył sobie na ten tytuł. Jak dba o siebie odtwórca Kapitana Ameryki?

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie - Chris Evans - kadr z filmu Marvela
fot. Jay Maidment / Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Magazyn People ogłosił Chrisa Evansa najseksowniejszym mężczyzną 2022 roku. Jak aktor dba o swoje piękno?

Chris Evans o swojej codziennej pielęgnacji

Jeszcze kilkanaście lat temu Chrisa Evansa kojarzono raczej z drugoplanowych ról ze średniej jakości komedii. Teraz jest ogromną gwiazdą, w czym pomogły mu filmy Marvela. Evans wcielał się bowiem przez prawie dekadę w Kapitana Amerykę. Sława zbudowana dzięki postaci Marvel Comics pomogła wziąć aktorowi udział w bardziej ambitnych przedsięwzięciach i wyjść poza MCU.

Evans zyskał międzynarodową rozpoznawalność i stał się prawdziwym gwiazdorem. Z tego też powodu dołączył do zaszczytnego grona najseksowniejszych mężczyzn świata według magazynu People. Jak aktor dba o swój wygląd? Jak podaje Page Six, powołując się na wywiad z 2013 roku dla GQ, gwiazdor raczej nie należy do osób spędzających wiele czasu przed lustrem.

To prawdopodobnie wynika z tego, skąd pochodzę. Nadal robię to tak, jak zawsze robiłem - to dość podstawowe czynności. Raczej nigdy nie byłem osobą, która specjalnie o siebie dbała.

Dotyczy to nie tylko wydawania góry pieniędzy na kosmetyki, ale również codziennego życia Evansa. W 2022 roku zdradził, że nadal korzysta z iPhone'a 6S. W 2016 roku niewiele zmieniło się w kwestii dbania o urodę. W rozmowie z The Cut przyznał, że jeśli chodzi o produkty kosmetyczne, preferuje "rzeczy proste, klasyczne i czyste".

Po prostu lubię prostotę w moim codziennym życiu.

Warto przy okazji pamiętać, że pojęcie "najseksowniejszy" wcale nie musi odnosić się jedynie do cielesności. Istnieje wiele niematerialnych czynników, które mogą decydować o atrakcyjności danej osoby.

Chris Evans: w jakich filmach wystąpi aktor?

Na razie nie wiadomo, czy gwiazdor powróci do filmowo-serialowego uniwersum Marvela. Nowym Kapitanem Ameryką został bowiem Sam Wilson, w którego wciela się Anthony Mackie. Evans w najbliższej przyszłości wystąpi w innych produkcjach. W 2023 roku mają zadebiutować aż trzy filmy z jego udziałem - "Pain Hustlers", "Ghosted" i obecnie kręcony "Red One".

loader

RadioZET.pl/Page Six