Zamknij

Chotecka i Pazura szczerze: w naszym małżeństwie jest ktoś trzeci

04.10.2022 11:12

Dorota Chotecka i Radek Pazura uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Jak wyjaśnia aktor, sekretem ich udanego małżeństwa jest… ktoś trzeci. O kim mowa?

Dorota Chotecka Radosław Pazura
fot. screen Instagram radoslawpazura

Chotecka i Pazura są razem już ponad 30 lat – poznali się na studiach i od tego czasu wydają się nierozłączni, choć los nie zawsze był dla nich łaskawy. W 2013 roku aktor brał udział w groźnym wypadku samochodowym, z którego ledwo uszedł z życiem. Jak wspomina, mógł w tym trudnym czasie liczyć na pomoc i wsparcie małżonki. Skąd para czerpała siły, by przetrwać ciężkie chwile?

Zobacz także: 56-letnia Dorota Chotecka zapozowała w stroju kąpielowym. „Figura jak u 18-stki” [FOTO]

Pazura i Chotecka: "W naszym związku jest ktoś trzeci. To nasza opieka i opoka"

Mimo że małżeństwo celebrytów oparte jest na solidnych fundamentach – miłości, zrozumieniu, zaufaniu i pożądaniu,  jak sami mówią, sekretem ich udanej relacji jest ktoś trzeci – Pan Jezus.

W naszym związku jest ktoś trzeci. Bez niego nie dalibyśmy sobie rady. To nasza opieka i opoka. Pan Jezus. Czasami takie ekstremalne wydarzenia oświetlają nasze życie mocnym światłem. Można dostrzec, że istnieje inny wymiar niż tylko ciało – twierdzi Radosław Pazura.

W pojedynkę samemu, czyli we dwójkę, byłoby ciężko. Z tą siłą, która pochodzi z góry, możemy rozwiązać wszelkie konflikty – zauważa Dorota Chotecka.

Radek Pazura przyznał, że dzieli swoje życie na dwie części – przed i po wypadku.

Można powiedzieć, że narodziłem się na nowo, nawróciłem się. Wcześniej żyłem iluzją życia – wyznał.

Jak deklaruje lubiana para, wspólna wiara zbliżyła ich do siebie i pozwoliła na pogłębienie relacji.

Nie rozumiałam, dlaczego nas to spotkało. Pomógł mi w tym Radek. Dzielił się ze mną swoją mądrością, a mnie to wewnętrznie rozwijało – wspomina trudny dla pary czas Dorota.

Na instagramowych profilach aktorów możemy podziwiać zdjęcia szczęśliwej pary, które potwierdzają, że w ich przypadku „małżeństwo we trójkę” sprawdza się doskonale.

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS