Zamknij

Chodakowska w mocnych słowach o współczesnym przemyśle odzieżowym

Redakcja
01.08.2018 14:21

Ewa Chodakowska znów znalazła się pod „ostrzałem” internautek. Zaczęły krytykować zbyt drogie kostiumy trenerki. Ta w odpowiedzi przekazała coś bardzo ważnego na temat współczesnego przemysłu odzieżowego.

Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Wszystko zaczęło się, gdy jedna z internautek zapytała o cenę jednoczęściowego kostiumu, który miała na zdjęciu Chodakowska. Inna kobieta odpisała jej, podając cenę i do tego pozwoliła sobie na właściwy swoim zdaniem komentarz:

„Sprawdziłam, prawie 700 złotych. ktoś tu chyba trochę odleciał od rzeczywistości... Niestety” – napisała. Na reakcję trenerki i producentki kostiumów nie trzeba było długo czekać. Chodakowska nie próbowała nawet przekonywać kobiet do kupowania rzeczy droższych ani też nie wyrażała zainteresowania tworzeniem linii „economy”. Natychmiast zauważyła, że ona po prostu chce oferować kobietom towar najwyższej jakości. Przy okazji zwróciła uwagę na masową produkcję w Chinach.

„Nie rozumiem komentowania ceny :) tyle kosztuje bo tyle jest wart.. kto chce kupić ten będzie nosił .. co to znaczy «odlecieć od rzeczywistości»? A może to Ty odleciałaś myśląc ze wszystko musi być produkowane w Chinach za miskę ryżu i kosztować 10 zł .. Proszę rzucić okiem na MARKI dobre jakościowo i porównać ceny.. ja nie robię chińszczyzny i nie zamierzam dokładać do interesu .. to nie jest produkt masowy, nie wszystko MUSI BYĆ MASOWE .. proszę się z tym pogodzić” – skomentowała dobitnie.

1
fot.

Wiele kobiet szybko przyznało jej rację.

„Dokładnie. ja nie kupię bo mnie nie stać ale jeśli ktoś sobie może pozwolić to czemu nie:) kostium super ;) jak się ogarnę to też może taki kupię” – mówi jedna z internautek.

W innym komentarzu Chodakowska wyjaśniła też, że jej produkty są dobrej jakości i naprawdę modelują sylwetkę.

„Trochę zmienia. Opina pięknie talię, podnosi biust, modeluje sylwetkę, jest wart swojej ceny.. i jest dużo tańszy od strojów markowych na runku tej samej kategorii i jakości :) za rok idziemy global :) nie robię masówki”.

RadioZET.pl/SA