Zamknij

Chłopaki do wzięcia: Rysiek pokazał dziecko. W sieci rozpętała się burza. "Szkoda malucha"

16.02.2021 13:09

Rysiek "Szczena" i Asia z "Chłopaków do wzięcia" pochwalili się synkiem. W komentarzach posypały się gratulacje, ale i też głosy zaniepokojenia. Internauci martwią się, że znana z zamiłowania do alkoholu para nie podoła wychowaniu dziecka. 

Ryszard "Szczena" z "Chłopaki do wzięcia"
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Ryszard Dąbrowski, znany jako "Szczena", był jednym z najpopularniejszych bohaterów polsatowskiego serialu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna mieszkał na wsi z matką i imał się różnych prac dorywczych. Regularnie miał problemy z prawem, przez które parę razy lądował za kratkami. Jego dziewczyną była Asia, sympatyczna dziewczyna marząca o prawdziwej miłości. W programie zasłynęła stwierdzeniem: "Jak kobietę boli ząb, to znaczy że jest w ciąży".

Związek Asi i Ryśka wywoływał mnóstwo emocji. Para nie stroniła od alkoholu, borykała się z biedą i brakiem pracy. Internauci donosili o przemocy Szczeny wobec Asi. Mimo to dziewczyna czekała na jego wyjście z więzienia. Nawet zmieniła wygląd, by bardziej podobać się swojemu ukochanemu. Parę miesięcy temu internauci donosili, że para z "Chłopaków do wzięcia" zaręczyła się, a nawet że wzięła ślub. Miały o tym świadczyć zdjęcia zamieszczone na profilach społecznościowych. 

Bohater "Chłopaków do wzięcia" odnaleziony na Mazurach. W końcu jest zakochany!

Chłopaki do wzięcia: Rysiek i Asia pokazali synka

Wygląda na to, że Szczena i jego ukochana poszli o krok dalej i doczekali się dziecka. Dumny gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" przekazał radosne wieści za pośrednictwem Facebooka. 

Cała rodzinka - napisał pod zdjęciami Asi i małego Marcela. 

W komentarzach posypały się gratulacje, ale internauci znający alkoholową przeszłość Joanny i Ryśka oraz warunki, w jakich żyją, poważnie się zaniepokoili. Gwiazdom polsatowskiego serialu wytykano skrajną nieodpowiedzialność. Pojawiły się też głosy, że rodziną powinna zainteresować się opieka społeczna. 

Alkoholizm, recydywa, patologia, brak podstawowych warunków do rozwoju dziecka. Szkoda malucha. 

Mam nadzieję że tym maleństwem zajmą się odpowiednie służby, wyrwą z patologicznych warunków i znajdą prawdziwy kochający dom.

Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie? - dociekali internauci. 

Asia impertynencko poleciła krytykującym zająć się swoimi sprawami. Rysiek również reagował nerwowo, zwłaszcza na pytania dotyczące dziecka z inną kobietą, którym ponoć się nie interesuje. 

Witam wszystkich tych, którym żal d*pę ściska i życzę wam tego samego czego mi życzycie. Pamiętajcie, że karma wraca i to bardzo szybko, a moim normalnym znajomym bardzo dziękuję za miłe komentarze. Pozdrawiam - napisał były bohater "Chłopaków do wzięcia".

Chłopaki do wzięcia: Andelek miał groźny wypadek. "Było pełno krwi"

loader