Zamknij

Chłopaki do wzięcia: Rysiek "Szczena" będzie miał kolejne dziecko? Dopiero co odebrali mu syna

10.11.2021 16:00

Ryszard "Szczena" Dąbrowski z "Chłopaków do wzięcia" i jego partnerka Joasia ponownie zostaną rodzicami? Para ma rocznego synka, lecz po ostatniej awanturze opieka odebrała im dziecko. Marcelek trafił do rodziny zastępczej. Tymczasem ukochana Ryśka zaskoczyła wypowiedzią o kolejnej ciąży. Jej słowa zbulwersowały internautów. 

Rysiek "Szczena" Dąbrowski
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Ryszard "Szczena" Dąbrowski był bohaterem polsatowskiego programu "Chłopaki do wzięcia". Podobnie jak reszta uczestników próbował znaleźć kobietę, z którą będzie mógł dzielić życie. Niestety starania Ryśka komplikowały ciągłe konflikty z prawem i odsiadki w więzieniu. Niemniej w trakcie programu udało mu się poznać Asię, sympatyczną dziewczynę, która zasłynęła w programie stwierdzeniem, że "jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży". 

Wkrótce para przestała pojawiać się w "Chłopakach do wzięcia", a o jej dalszych losach można było dowiedzieć się z sieci. Rysiek i Asia zamieszkali razem i wkrótce urodziło im się dziecko. Internauci byli zaniepokojeni, bowiem na forach donoszono o tym, że oboje nadużywają alkoholu i nie mają najlepszej sytuacji materialnej, w dodatku w ich domu miało dochodzić do awantur i przemocy. Po tym, jak Rysiek Dąbrowski przeszedł spektakularną metamorfozę w związku z udziałem w MMA VIP Marcina Najmana, wydawało się, że sytuacja w rodzinie Dąbrowskich się unormowała. Ale niedawno znowu doszło do pijackiej awantury, do której musiała interweniować policja. Opieka odebrała Ryśkowi i Asi syna i umieściły go w rodzinie zastępczej. 

Chłopaki do wzięcia: Rysiek i Asia będą mieli kolejne dziecko?

Rysiek walczył ostatnio z Marcinem Najmanem na gali MMA VIP 3. W udzielonym wywiadzie przyznał wprost, że po awanturze zabrano mu syna. Jak stwierdził, sąsiedzi donieśli na niego policji, ponieważ mu zazdroszczą. 

Mała awantura, przez to zabrali nam dziecko. Zadzwonili na nas na policję. (...) Po prostu oni nas nie lubią i zazdroszczą, że my możemy nie pracować i mieć pieniądze. To jest złośliwość z ich strony - stwierdził Rysiek. 

Asia potwierdziła, że doszło do awantury, "jak to w związku", ale odebranie synka nie spędza jej snu z powiek. Zapytana, czy razem z Ryśkiem planują kolejne dziecko, nie zaprzeczyła.

Powiem tak, to będzie wielką niespodzianką. Ja nikomu niczego nie będę zdradzała - powiedziała Joasia. 

My nigdy nic nie planujemy. Jeżeli będzie, to będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela. Z Marcelem, siłą rzeczy, trochę nam źle to wychodzi. Ale myślę, że z następnym dzieckiem uda nam się to lepiej ogarnąć - przekonuje Szczena.

Rysiek wyznał w wywiadzie, że oprócz syna ma jeszcze 6-letnią córkę z inną kobietą, podobno koleżanką Asi... 

Z Asią mam synka, ale mam jeszcze córkę, która ma 6 lat. Asia twierdzi, że to nie moja córka, ale ja wiem, że moja. (...) Asia jest tak zazdrosna i nienawidzi jej, bo matką jest jej koleżanka. (...) No jakby nie patrzeć, wiem kiedy je robiłem. Miałem robić badania DNA, ale na to się nie zgodziłem, bo mi szkoda było dziecka. Nie zabezpieczaliśmy się - wyznał szczerze Rysiek. 

Szczena i Joasia będą jednak starali się odzyskać Marcela. Już snują plany odnośnie wyprawienia chłopcu chrzcin, w dodatku zamierzają się pobrać. Asia zdradziła, że zamówili już termin ślubu cywilnego. 

loader