Zamknij

Chłopaki do wzięcia: Rysiek „Szczena” znowu w więzieniu. Potwierdzono plotki

28.07.2022 14:31

Ryszard „Szczena” Dąbrowski z „Chłopaków do wzięcia” znów trafił do więzienia. Początkowo te plotki podawali między sobą fani programu. Teraz doniesienia zostały potwierdzone przez jedną z federacji MMA.

Chłopaki do wzięcia: Rysiek „Szczena” znowu w więzieniu. Potwierdzono plotki
fot. Screen

Ryszard „Szczena” już od dłuższego czasu nie dawał znaku życia w mediach społecznościowych. Zaniepokojeni fani zaczęli komentować niektóre zdjęcia, pytając, co się dzieje. Kilka osób odpowiedziało, że gwiazda „Chłopaków do wzięcia” znów siedzi w więzieniu.

Zobacz także: Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie jest już z żoną? Smutne doniesienia kolegi z programu. "Został z niczym"

Chłopaki do wzięcia: Rysiek „Szczena” znowu trafił do więzienia

Ostatni post na Instagramie „Szczeny” dotyczy walki z Marcinem Najmanem, którą przegrał w 17 sekund. Niektórzy podejrzewali, że Ryszard Dąbrowski zamknął się w sobie po sromotnej porażce. Jak się jednak okazuje, przebywa w więzieniu.

„Szczena” miał walczyć w gali Freak Fight, jednak jego sparing będzie musiał zostać odwołany. Organizatorzy przekazali na stronie mma.pl krótkie oświadczenie.

- Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci – powiedział Dariusz Kosowski, współwłaściciel MMA VIP.

To już kolejny raz, kiedy „Szczena” wylądował w więzieniu. Na razie nie wiadomo, co może być powodem odsiadki. Nie tak dawno media plotkowały o tym, że bohater „Chłopaków do wzięcia” wszczął awanturę, podczas której doszło do pobicia i w ostateczności do odebrania syna, Marcelka – urodził się w 2020 roku. Ryszard Dąbrowski częściowo zdementował te doniesienia.

Wcześniej „Szczena” trafiał do więzienia z kilku powodów. Ma na koncie m.in. prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu czy oszustwa kredytowe. Był też poszukiwany listem gończym. Nie narzekał po wyjściu zza krat – w jednym z odcinków „Chłopaków do wzięcia” mówił, że lubi przebywać w więzieniu, bo ma tam kumpli, jedzenie i telewizor.

loader
10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News