Zamknij

Chłopaki do wzięcia: Jaruś rozstał się z żoną? Zareagował na masowe pytania fanów

20.05.2022 11:09

Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” już rozstał się z żoną? Jeszcze nie tak dawno oglądaliśmy ich ślub w programie. Internauci nie odpuszczali bohaterowi reality-show i zasypywali go pytaniami w tej sprawie. Teraz Jaruś zareagował.

Chłopaki do wzięcia Jaruś
fot. screen YouTube Polsat

„Chłopaki do wzięcia” to program reality-show, w którym możemy oglądać przygody kawalerów poszukujących żony. Mężczyźni pochodzą z małych miast i wsi, są w trudnej sytuacji życiowej. Najbardziej znanymi bohaterami są m.in. „Bandziorek”, „Szczena” czy Jaruś. Ten ostatni związał się z Gosią, z którą wziął ślub. Jednak od pewnego czasu pokazywał się bez obrączki.

Zobacz także: Chłopaki do wzięcia: Jaruś wziął ślub. Gosia na początku się go bała. „Wystraszyłam się” [WIDEO]

Chłopaki do wzięcia: Jaruś rozstał się z żoną?

- No znalazłem uczciwą dziewczynę. Były takie dziewczyny niektóre niezaufane, że dużo obiecywali, mało robili, a by chcieli tam gruszki na wierzbie. Za frajer, żeby z kimś dla kasy pochodzić tak parę dni i zaraz sru do następnego. A mi się to nie podobało. Takiej jednej powiedziałem: „Jak tak masz robić to lepiej to nie”. Ja chcę jedną mieć kobietę na całe życie, a nie pochodzić i sru zmieniać. To nie skarpeta – deklarował Jaruś w jednym z odcinków „Chłopaków do wzięcia”.

Jaruś poznał Gosię za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy pierwszym spotkaniu wybranka bała się go i nie wiedziała, co dokładnie ma robić. Przytulas od Jarusia przełamał pierwsze lody, a niedługo później zakochani podjęli decyzję o ślubie.

Gdy emitowano odcinek, w którym pokazano ślub pary, internauci cieszyli się ze szczęścia Jarusia. Pojawiły się też głosy, że mogą szybko się rozstać – sugerowali, że wpływ na to może mieć energiczna pani Ewa, kobieta, która kiedyś opiekowała się Gosią. Poza tym Jaruś wprowadził się do żony i tym samym zdał mieszkanie komunalne, które miał przyznane z urzędu. Niektórzy wątpili, że parze uda się utrzymać na własnym garnuszku.

Jaruś dość regularnie publikuje filmy na YouTube. Internauci, którzy oglądają jego transmisje, szybko zauważyli, że bohater „Chłopaków do wzięcia” nie nosi obrączki. Wydedukowali więc, że para się rozstała. Poza tym Gosia nie pojawiała się na filmach.

Internauci masowo dopytywali o to, gdzie jest Gosia i gdzie podziała się obrączka. Chociaż Jaruś nie odniósł się do tych pytań bezpośrednio i nie odpowiedział w filmie na pytania, to na jego dłoni pojawił się ważny szczegół. Obrączka nagle wróciła. Fanom to nie wystarczyło i nadal dumają na tym, czy para się rozstała, czy też założenie ślubnej biżuterii ma uciszyć spekulacje, a sam Jaruś chce po prostu odrobiny spokoju.

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS