Zamknij

Chłopaki do wzięcia: Jarek zabrał głos w sprawie ślubu. Uciął plotki i wyjaśnił, co się stało z jego mamą

28.04.2022 18:18

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" niedawno wziął ślub. Po uroczystości plotkowano, że Jaruś nie jest już z żoną, w dodatku hejterzy rozpuścili złośliwe informacje o jego mamie. Bohater polsatowskiego show wyjaśnił, dlaczego nie było jej na ślubie.

Jarek Mergner z "Chłopaki do wzięcia"
fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Jarek Mergner należy do najpopularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Przed kamerami Polsatu mężczyzna próbował znaleźć partnerkę, z którą mógłby związać się na resztę życia. Zadanie okazało się trudne. Jarek nie miał powodzenia u kobiet, a gdy próbował wychodzić z inicjatywą, z miejsca był odrzucany. Po latach los się do niego uśmiechnął. Jarek znalazł ukochaną i nie tracąc czasu, poprosił ją o rękę.

Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać i tyle. No tak na kocią łapę, to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend, to jest bez sensu, a wiadomo, paliwo kosztuje  tłumaczył bohater "Chłopaków do wzięcia".

Ślub Jarka i Małgosi pokazano w programie. Widzom jednak nie umknął fakt, że na uroczystości nie było mamy pana młodego. W komentarzach zatrzęsło się od domysłów, a gros widzów stwierdziło, że nieobecność pani Anieli związana jest z jej rzekomym problemem alkoholowym. W końcu do sprawy odniósł się sam Jarek. 

Chłopaki do wzięcia: Jarek dementuje plotki o mamie

Mergner zamieścił na Facebooku specjalne nagranie, w którym zdementował informacji o mamie krążące w sieci. 

To, co napisali, że moja mama niby była pijaczką i była na odwyku, jest to kłamstwo i bzdura. To nieprawda - podkreślił Jarek.

Dalej wyjaśnił, co faktycznie było powodem nieobecności pani Anieli na ślubie. 

Tak jak powiedziałem, moja mama nie pije. Mama nie była na ślubie, bo kwestia jest taka, że jest pokłócona z redakcją z Polsatu. Dlatego nie było jej na ślubie. Po prostu im to nie odpowiadało. Moja mama na żadnym odwyku nie była - powiedział. 

Jaruś jednak nie odniósł się do doniesień o rzekomym rozstaniu z Małgosią, które miało nastąpić tuż po ślubie. Internauci zaniepokoili się, że na jego palcu nie ma już obrączki, ale młody żonkoś w tej kwestii na razie milczy. 

loader
Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS