Obserwuj w Google News

Chet Hanks oskarżony o rasizm i przemoc domową. Syn Toma Hanksa w tarapatach

2 min. czytania
15.04.2021 11:02
Zareaguj Reakcja

Chet Hanks znalazł się w nie lada tarapatach. 30-letni syn Toma Hanksa został oskarżony o rasizm i przemoc domową przez byłą partnerkę. Eksdziewczyna Hanksa złożyła pozew do sądu przeciwko Chetowi,

Chet Hanks
fot. 0000001/Reporter source/ East News

Chet Hanks został oskarżony o przemoc domową i rasizm przez swoją byłą dziewczynę. Jak podają amerykańskie media, do sądu wpłynął pozew, w którym Kiana Parker oficjalnie oskarżyła Cheta Hanksa o przemoc domową i rasizm. Eksukochana Cheta domaga się odszkodowania za szkody moralne, wycenione aż na milion dolarów.

Zobacz też:  Tom Hanks o walce z koronawirusem. Ujawnił szokujące szczegóły: "Żona czołgała się do łazienki"

Chet Hanks oskarżony o rasizm i przemoc domową. Syn Toma Hanksa w tarapatach

W pozwie pojawiły się informacje o zdarzeniach, do których doszło 18 października 2020 roku w Windsor Court Hotel w Nowym Orleanie. Właśnie wtedy Chet próbował siłą zatrzymać swoją dziewczynę przed opuszczeniem hotelowego pokoju. Warto dodać, że w styczniu 2021 roku sąd w Fort Bend County zakazał Chetowi Hanksowi kontaktów z Kianą Parker. Jako powód podał znęcanie się fizycznie i psychicznie nad Parker.

Parker opowiedziała również w sądzie swoją wizytę w domu Hanksa w listopadzie. Usłyszała wtedy od swojego partnera, że jest tylko "dz**** z czarnego getta". Powiedziała też, że były chłopak groził jej nożem, dlatego w obronie własnej uderzyła go garnkiem. Jak się okazuje, świadkami tego okrutnego wydarzenia miały być jej dzieci, 9-letnie bliźniaki.

Syn Toma Hanksa zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. W sądzie reprezentować go będzie znany prawnik Marty Singer, który poinformował media o tym, że pozew Kiany Parker jest odpowiedzią na pozew Cheta Hanksa. Na początku marca tego roku syn Toma Hanksa i Rity Hanks oskarżył swoją byłą partnerkę o kradzież.

To nie pierwszy raz, gdy syn Toma Hanksa pokazuje swoją ciemną stronę. Już w 2015 roku Chet zdemolował pokój hotelowy w Londynie. Wtedy okazało się, że syn gwiazdora Hollywood ma poważne problemy z narkotykami.