Zamknij

Cezary Żak skomentował plotki o rozstaniu z Katarzyną Żak. Zdradził, skąd się biorą takie rewelacje

05.01.2022 10:21

Cezary Żak i Katarzyna Żak w tym roku świętować będą 37. rocznicę ślubu. Kolorowa prasa co jakiś czas donosi o kryzysie w małżeństwie aktorskiej pary i rozwodzie. Cezary Żak w rozmowie z Radiem ZET zdradził, skąd się biorą takie plotki i jak aktor do nich podchodzi.

Cezary Żak
fot. Instagram.com/ Cezary Żak

Cezary Żak i Katarzyna Żak tworzą zgrany duet od 37 lat. Para doczekała się dwóch dorosłych już córek: Zuzanny i Aleksandry. Choć próżno szukać na koncie małżeństwa skandali, kolorowa prasa nie daje im spokoju i co jakiś czas informuje o ich rozstaniu. Cezary Żak w rozmowie z Radiem ZET wyjaśnił, skąd się biorą takie plotki i jak on do nich podchodzi.

Zobacz też: Cezary Żak: Ludzie nie mają pojęcia, że "Ranczo" się skończyło już dawno

Cezary Żak skomentował plotki o rozstaniu z Katarzyną Żak. Zdradził, skąd się biorą takie rewelacje

"To jest dobry temat. Teraz już mi to lata. Już od lat tak piszą. Jak moje dzieci były młodsze, to czytały, że się rozwodzimy i mojej mamie było przykro. U fryzjera dostawała kolorowe gazety i zawsze pani Jadzia mówiła: "Pani Halinko, pani widzi? Synek się rozwodzi". I mama zawsze dzwoniła do mnie: "Jak to się rozwodzicie?", a ja mówię: "Mamo, widzieliśmy się tydzień temu. Czy wyglądaliśmy na pokłócone małżeństwo, które się rozwodzi?" - powiedział aktor w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Gwiazdor takich seriali jak m.in. "Miodowe lata" czy "Ranczo" wyjaśnił, że plotki o rozpadzie związku mogą mieć związek z ich wspólnym zdjęciem sprzed lat.

"Nie wiem, skąd się to wzięło. Kiedyś, z 15 lat temu, zrobiono nam z Kasią zdjęcia, jak byliśmy od siebie odwróceni. I chyba z tych zdjęć wysnuto wniosek, że coś się psuje w naszym małżeństwie. (…) Co roku, jak jest lato, w sierpniu, jak jest nasza rocznica ślubu, to czekamy z Kasią, w której to gazecie czy na którym portalu pojawi się informacja o naszym rozwodzie. Co roku tak jest. Śmieszy nas to potwornie. Czasami dementujemy. Czasami ktoś wrzuca do sieci nasze zdjęcie, na którym się całujemy i pisze »O tak się rozwodzą«" - wyjaśnił Żak.

loader