Obserwuj w Google News

Cezary Żak przeszedł koronawirusa. Aktor postanowił oddać osocze [FOTO]

1 min. czytania
02.12.2020 11:00
Zareaguj Reakcja

Cezary Żak przeszedł koronawirusa. Aktor znany z m.in. serialu "Ranczo" opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym oddaje osocze. Zachęcił też innych ozdrowieńców do spełnienia obowiązku.

Cezary Żak
fot. Viphoto/ East News

Cezary Żak przeszedł koronawirusa. Aktor nie informował o swojej chorobie w mediach społecznościowych. Zrobił to dopiero teraz, udostępniając zdjęcie ze szpitala, na którym oddaje osocze. Zachęcił również do tego samego pozostałych ozdrowieńców.

Cezary Żak przeszedł koronawirusa. Aktor "Rancza" oddał osocze [FOTO]

"Ozdrowieniec spełnia obowiązek i oddaje osocze. Zachęcam wszystkich" - napisał aktor pod zdjęciem.

Pod zdjęciem fani pochwalili postawę Cezarego Żaka i życzyli mu dużo zdrowia. Aktor znany z takich seriali jak m.in. "Miodowe lata" czy "Ranczo" nie zdecydował się publicznie opowiedzieć o przebiegu swojej choroby. Zupełnie inaczej, niż jego serialowy kolega z "Miodowych lat" - Artur Barciś, który o przebiegu choroby i objawach opowiedział w wierszu.

"Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana, będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty" - pisał Artur Barciś.

Koronawirus nie oszczędza nikogo, również znanych i lubianych. COVID-19 przeszli w ostatnim czasie m.in. Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Artur Barciś, Małgorzata Socha oraz Dorota Gardias.

RadioZEt.pl