Zamknij

Cezary Pazura założył nowy biznes. "Marzenia można spełnić bez względu na wszystko"

19.08.2021 07:49

Cezary Pazura od lat należy do czołówki polskich aktorów. Niestety, pandemiczna rzeczywistość wielu osobom dała się we znaki, więc poszukują nowych pomysłów na siebie. Także Pazura założył nowy biznes. Razem ze swoją żoną stworzyli markę biżuterii. "Marzenia można spełnić bez względu na wszystko"

Cezary Pazura
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Cezary Pazura mimo upływającego czasu nadal jest jednym z najbardziej znanych i cenionych aktorów. Jego niezapomniane kreacje w filmach, takich jak "Nic śmiesznego", "Psy", czy "13 Posterunek" wciąż przyciągają uwagę widzów. Pazura jest też artysta kabaretowym, aktorem teatralnym, a także prezenterem i youtuberem. Okazuje się, że aktor miał jeszcze jedno zawodowe marzenie i właśnie je spełnił. Razem ze swoją żoną, Edytą, otworzył nową markę biżuterii, opartą na już istniejącej modowej marce żony.

Najnowszym biznesem obydwoje pochwalili się w sieci, przy okazji eksponując biżuterię, którą można u nich nabyć.

Zobacz także: Joanna Opozda szczerze o dniu ślubu: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

Cezary Pazura założył nowy biznes. "Marzenia można spełnić bez względu na wszystko"

Na Instagramie Cezarego Pazury pojawiło się pełne zmysłowości zdjęcie, na którym aktor, ubrany w koszulę, ale z odsłoniętą "klatą" obejmuje swoją nagą żonę. Zarówno na odsłoniętych plecach Edyty, jak i na dłoniach Cezarego widać kilka modeli biżuterii. Jak podkreślił w poście Pazura, założenie własnej marki biżuteryjnej jest dla niego spełnieniem pewnego marzenia. Od dawna chciał mieć własne spinki do koszul i teraz udało się to zrealizować. Marka nosi nazwę po prostu tak, jak odzieżowa  marka Edyty: Sky and Soul Biżuteria.

Pazura wyjaśnił, że jest to marka skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy znajdą tam spinki do mankietów, nieśmiertelniki, czy sygnety. "Kochani, dziś u Wujka Czarka był live, to będzie i post. Jestem bardzo dumny z mojej żony za to, że tyle pracy włożyła w nasz nowy, wspólny projekt, którym jest własna marka biżuteryjna SKY AND SOUL BIŻUTERIA. Z dumą zapraszam zarówno Panie jak i Panów do sklepu, gdzie znajdziecie zarówno piękne perły i kamienie szlachetne dla kobiet jak i bardzo eleganckie spinki do koszul, sygnety czy nieśmiertelniki dla mężczyzn (...). Nie podejrzewałem, że kiedyś będę mieć własne spinki do koszul, ale jak widać, marzenia można spełniać bez względu na wszystko, z czego bardzo się cieszę i jestem wdzięczny" - zareklamował Cezary Pazura.