Zamknij

Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądał, jak poznał Edytę [FOTO]

01.03.2021 10:36

Cezary Pazura i Edyta Pazura tworzą szczęśliwe oraz kochające się małżeństwo. Aktor chętnie wraca do początków znajomości z ukochaną. Tym razem opublikował zdjęcie sprzed lat. To był okres, kiedy dopiero co poznał przyszłą żonę.

Cezary Pazura
fot. Adam Jankowski/ Rreporter/East News

Cezary Pazura i Edyta Pazura mimo znaczącej różnicy wieku - 26 lat - świetnie się ze sobą dogadują. Para od wielu lat tworzy udane małżeństwo, którego owocem jest trójka dzieci. Cezary lubi podkreślać w mediach społecznościowych, jak bardzo kocha swoją żonę.

Zobacz też: Edyta Pazura broni Cezarego Pazury w sprawie szczepień. "Czeka jak każdy obywatel na swoją kolej"

Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądał, jak poznał Edytę [FOTO]

Aktor chętnie wraca też wspomnieniami do czasów, gdy dopiero co zaczął spotykać się z Edytą. Niedawno zaprezentował zdjęcie z początku ich związku. Tym razem Cezary Pazura opublikował fotografię sprzed lat, na której wręcz promienieje. To był okres, w którym znał Edytę od dwóch miesięcy.

"Wspomnienie: lipiec 2007 roku. Od dwóch miesięcy znałem Edytkę. Powrócił humor i dobre samopoczucie. W sumie trwa do dziś. W sercu zawsze lato. Miłego dnia wszystkim zakochanym" - napisał Cezary.

Gwiazdor jak zawsze mógł liczyć na swoich fanów, którzy w komentarzach zasypali go miłymi słowami.

"Fajnie, jak się w końcu trafi na swoją miłość i daje szczęście wiele lat", "przy odpowiedniej osobie wszystko się układa", "była forma", "miłość czyni cuda" - pisali internauci.

Edyta Pazura i Cezary Pazura pobrali się 1 maja 2009 roku. Para doczekała się trójki dzieci: synka Antoniego i córek - Amelii i Rity.

loader