Zamknij

Cezary Pazura zszokował fanów metamorfozą. "Jaka wygoda"

02.04.2021 20:06

Cezary Pazura to znany i ceniony aktor. W swoich rolach serialowych i filmowych wcielał się w przeróżnych bohaterów, przy okazji pokazując nam kolejne swoje oblicza. Nadal okazuje się, że wciąż ma czym swoich fanów zaskoczyć. Właśnie ogolił głowę na łyso.

Cezary Pazura
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Cezary Pazura to aktor, którego żadnemu polskiemu widzowi nie trzeba przedstawiać. Choć jego kariera trwa już od wielu lat, nic nie wskazuje na to, by to miało szybko się zmienić. W tym roku możemy podziwiać go w kilku serialach: "Chyłka. Inwigilacja", "Sexify" oraz "Tajemnicy zawodowej". W 2020 roku zagrał m.in. w filmach "Psy 3. W imię zasad", "Futro z misia", "Listy do M. 4" oraz "Gorzko, gorzko".

Przez wiele lat kariery Cezarego Pazury mogliśmy podziwiać go w przeróżnych odsłonach. Teraz on sam pokazał nam swoją kolejną wersję. Zdecydował się na śmiałą zmianę wyglądu.

Zobacz także: Cezary Pazura wyjedzie do Rosji? Odważne plany: "Pojedziemy wszyscy"

Cezary Pazura ogolił głowę na łyso

Być może z nadejściem wiosny Cezary Pazura poczuł powiew świeżości i postanowił zamanifestować to swoją wizualną metamorfozą. Jej rezultatami podzielił się na Instagramie. Przy zdjęciu, na którym widać go kompletnie łysego, zachwala wygodę takiego rozwiązania. "Zmiana image’u....i jaka wygoda!!! Polecam" - napisał. Choć zdjęcie pojawiło się na jego profilu 1 kwietnia, wygląda na tyle realistycznie, że zakładamy, że jest to prawdziwa zmiana.

Pod fotką swój komentarz dodała także żona aktora, Edyta. Żartobliwie nawiązała do nowego wyglądu Pazury.

"Pazur przestań, bo producenci zaczynają wydzwaniać" - komentuje. Swoją opinię wyraził także Piotr Gąsowski, który na łysą głowę stawia od lat. "Coś o tym wiem i polecam ten image od 25 lat!" - napisał.

Jak Wam się podoba Cezary Pazura w tym wydaniu?

RadioZET.pl/AS