Zamknij

Cezary Pazura ocenił aktorskie umiejętności Rozenek i Krychowiaka. "Naprawdę brawurowy"

01.06.2021 15:20

Cezary Pazura zagrał w filmie "Druga połowa",  w którym pojawili się także Małgorzata Rozenek-Majdan i Grzegorz Krychowiak. Celebrytka i piłkarz nie mają aktorskiego doświadczenia, jak ocenił ich profesjonalista?

Cezary Pazura
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, przez większość widzów kojarzony z rolami komediowymi i doskonałym dubbingiem, jednak na swoim koncie ma także świetne kreacje w o wiele cięższych gatunkowo produkcjach. Zadebiutował w 1986 roku w "Czarnych Stopach", ale rozpoznawalność zyskał dzięki głośnemu dramatowi "Kroll". Zanim zaczął grywać w komediach, pojawił się między innymi w "Psach", "Nic śmiesznego" czy "Tato". Jednak największą popularność zyskał dzięki takim hitom jak "Kiler", "Chłopaki nie płaczą" i wielu innym komediom. Widzowie pokochali go także za "13. Posterunek". W 2020 roku mogliśmy oglądać Czarka w "Trójkącie bermudzkim".

Pazura nieustannie otrzymuje nowe propozycje zawodowe, obecnie w kinach emitowana jest komedia "Druga połowa" z jego udziałem. Co ciekawe, w produkcji pojawiają się także osoby, które nie są zawodowymi aktorami. Na ekranie zobaczymy między innymi czołową polską celebrytkę Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz reprezentanta Polski w piłce nożnej Grzegorza Krychowiaka. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Cezary ocenił mniej doświadczonych przyjaciół z planu zdjęciowego.

ZOBACZ TYLKO:  Grzegorz Krychowiak pokazuje talent komediowy. Fragment komedii "Druga połowa". Premiera już 28 maja

Cezary Pazura ocenił aktorskie umiejętności Małgorzaty Rozenek. Wystąpili razem w nowej komedii

Cezary Pazura to bardzo doświadczony aktor, ma więc wszelkie prawa do oceniania młodszych i mniej doświadczonych adeptów aktorstwa, zwłaszcza zupełnych nowicjuszy. W wywiadzie został poproszony o kilka słów na temat gry Małgorzaty Rozenek-Majdan i Grzegorza Krychowiaka. Co ciekawe, zabrakło słów krytyki, pojawiły się natomiast komplementy.

- Akurat ani z Małgosią, ani z Grzegorzem Krychowiakiem nie miałem scen. Moja rola się ogranicza do trenera, do bycia z zawodnikami, z moją filmową córką i z jej przyszłym ewentualnym narzeczonym. Z tych teaserów, które już widziałem, to świetnie sobie dali radę. Epizod Krychowiaka w sklepie z ciuchami jest naprawdę brawurowy - ocenił.

Czyżby Małgosia i Grzegorz mieli przed sobą nową ścieżkę kariery?

loader