Zamknij

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska będą miały dziecko? Gwiazdy "Top Model" wszystko zaplanowały

Maciej Friedrich
01.04.2022 12:02

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska, byłe uczestniczki "Top Model", są w szczęśliwym związku. Okazuje się, że panie dokładnie zaplanowały powiększenie swojej rodziny. Kiedy chciałyby zostać mamami?

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska
fot. screen: Instagram / /way.of.blonde

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych polskich programów telewizyjnych. Modowe reality show oparte na amerykańskim formacie stało się jednym z hitów ramówki TVN, a widzowie z zainteresowaniem śledzą losy początkujących modelek i modeli, którzy marzą o międzynarodowej karierze i starają się pokonywać własne ograniczenia, by osiągnąć cel. Wiele osób zyskuje dzięki udziałowi w programie ogromną popularność, nawet jeśli nie udaje im się zwyciężyć w finale. Doskonałym przykładem jest Klaudia El Dursi, która obecnie pełni rolę prowadzącej "Hotel Paradise". Także Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska wykorzystały swoje pięć minut i obecni realizują się jako influencerki pod pseudonimami Way of Blonde i Maschines. Brzuszczyńska ma na swoim koncie także udział w FAME MMA.

Karolina i Agnieszka nie ukrywają, że łączy je miłość i są w szczęśliwym związku, w sieci nietrudno znaleźć ich wspólne zdjęcia. Panie w rozmowie z portalem Pudelek zapowiedziały, że planują ślub.

- Zobaczymy, nie wiemy jeszcze do końca, jak to wszystko ogarnąć. Kiedy byłyśmy zdecydowane na Barcelonę, to okazało się, że jest bardzo dużo biurokracji, że trzeba bardzo długo w Barcelonie mieszkać. Nie jest to proste - mówiła Skrzeczkowska.

Okazuje się, że nie poprzestają na ślubnych planach i ze szczegółami zaplanowały także ewentualne macierzyństwo. Czy niedługo w ich życiu pojawi się dziecko?

Joanna Krupa
8 Zobacz galerię
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska będą miały dziecko? Uczestniczki "Top Model" o swoich planach

Portal Pudelek zapytał Karolinę i Agnieszkę o plany związane z macierzyństwem. Okazuje się, że dokładnie przemyślały kwestię posiadania dzieci i mają już konkretne plany.

- Jeśli zdecydujemy się na dziecko, ja będę w ciąży, a jajeczko będzie Agi. Obie będziemy mocne związane z dzieckiem. Geny będą Agi, a ja będę miała je pod sercem. Obie będziemy czuły mocną więź z naszym dzieckiem. Mamy bardzo dużo kandydatów, to pewnie będzie in vitro. Będziemy robiły research w banku spermy. To musi być ktoś nieznany, jakby to był ktoś znajomy, to byłoby dziwne - oceniła Brzuszczyńska.

Zakochane influencerki mają jednak zamiar poczekać z tak poważną decyzją.

- Miałyśmy taki moment, że nasz instynkt macierzyński zaczął się mocno odzywać. Stwierdziłyśmy, że jeszcze trochę za wcześnie na takie kroki- podsumowała Karolina.