Zamknij

Bruce Willis ogolił córce głowę podczas kwarantanny. Nagranie robi furorę w sieci

Patrycja Chudolińska
08.04.2020 11:14

Bruce Willis spędza czas domowej kwarantanny z byłą żoną i ich trzema córkami. 26-letnia Tallulah pokazała, co rodzina robi w zamknięciu. Okazuje się, że aktor ogolił swojej córce głowę.

Bruce Willis
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Bruce Willis zaskoczył wszystkich swoich fanów. 65-letni aktor spędza kwarantannę z byłą żoną, 57-letnią Demi Moore, z którą rozstał się blisko 20 lat temu. Mimo upływu lat widać, że byli małżonkowie dobrze się dogadują i zachowują przyjazne kontakty. Ostatnio jedna z ich córek, 26-letnia Tallulah, opublikowała rodzinne zdjęcie w piżamach. Wspólna fotografia w mgnieniu oka obiegła internet.

- Więzi rodzinne - napisała pod podobnym zdjęciem na Instagramie Demi Moore.

Bruce Willis ogolił córce głowę

Obecna żona Bruce'a Willisa nie bierze udziału w grupowej izolacji, jednak wyraźnie nie ma nic przeciwko temu. W komentarzu pod zdjęciem aktorki i jej byłego męża napisała, że "kocha i tęskni za wszystkimi".

Bruce Willis wyraźnie stara się wykorzystać ten czas domowej kwarantanny na pogłębienie relacji z córkami. Aktor ma pięcioro dzieci i z pewnością na co dzień ciężko znaleźć mu tak dużo czasu dla rodziny. 26-letnia Tallulah postanowiła zaangażować ojca w... golenie jej włosów. Córka Bruce'a opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak gwiazdor z precyzją używa maszynki elektrycznej. Na twarzy dziewczyny malują się radość oraz niepokój. Ostateczny efekt jest jednak zachwycający.

RadioZET.pl/PCh